Games for Windows Live Update sorunu

Throneofgame

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim GFWL ile ilgili bir problemim var.
Hazır Steam yaz indirimleri gelmişken Gta Complete Edition aldım ardından Eflc'yi kurdum. Oyuna normal girdi Rockstar games ve Windows live üyeliklerini de açtım. Social club'a bağlanabiliyorum burda sorun yok oyuna girdikten sonra Windows Live profilinize girin diyor kullanıcı adı ve şifremi giriyorum. Profil indiriliyor lütfen bekleyin diyor, indirdikten sonra güncelleme gerekli eğer yapmazsanız çıkış yapacaksınız diyor. Güncellemeyi başlattıktan bir kaç saniye sonra indirilemiyor internetiniz olduğuna emin olun falan diye bi hata çıkıyor.

" Can't download the update. Make sure that you are connected to the internet. If the problem persist, please go to:
www.gamesforwindows.com/support
Altta da bir hata kodu var. Yabancı sitelerde aradım fakat herhangi bir çözüm bulamadım.
Gfwl'yi silip yeniden yüklemeyi falan da denedim fakat çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim , orijinal aldık okadar paramız boşa gitmesin :D

Ya ona baktım fakat aralarından anladığım çözümler birkaçıydı. Portların açık olup olmadığına nereden bakıldığını, internet protokolü nasıl sıfırlanıldığını bilmiyorum. Sorun onlardan kaynaklanıyor olabilir. Modemim Exper EWM-01.

merhabalar bende gta 4 var steam ile aldım orjınal girişte games for windows lıve gırıs yapıyorum sonra guncelleme gıbı sey cıkıyor bu hatayı verıyor yardımcı olurmusunuz
ilk olarak bu gelıyor.jpg
sonrasında indirme bıtmeden bu hata gelıyor.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı