GTA IV Games for Windows Live Sorunu

Kutay Kara

Hectopat
Daha fazla  
Ben GTA IV oyununu TTNet Play Store'den satın aldım. Oyunda dosya eksiği falan yok. Girdiğimde GFWL'ye bağlanmamı söylüyor. Bağlandığım zaman güncelleme yapıyor ama sonucunda hiçbir şey olmuyor. Sırf online oynamak için aldım oyunu ama online oynamak için GFWL'ye bağlanmak gerekiyor diyor. Recep abinin tüm çözümlerini uyguladım ama olmadı. Lütfen yardım edin, kafayı yiyeceğim. 3.5 saattir bunla uğraşıyorum.

@Recep Baltaş

Bu da videosu. Gördüğünüz gibi yükleniyor ama hiçbir şey olmuyor. Daha sonra girmeye çalıştığımda kullanıcım gözükmüyor. Tıkladığımda hata veriyor. Lütfen videonun tamamını izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş öncelikle büyük harfle kelime yazma bu bağırmak anlamına gelir. Birde videosunu çekip atarsan daha iyi olur. Soruna cevap yazamıyorum çünkü bunun hakkında bilgi sahibi değilim.

Oyunu nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum. Recep abi o çözümüde uyguladım ama güncelleme yapamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı