games.torrentsnack.com kullanmayın

anonim_eleman

Picopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Geçen gün Cyberpunk 2077 çıktı. Benim de sağlam bir bilgisayarım yok, konsolum da ps3. merak ettim, Cyberpunk PS3'e port edilebilir mi diye internette gezerken games.torrentsnack.com diye bir site çıktı. Cyberpunk torrent indir PS3 versiyonu diye (yabancı bir site, burayı Türkçe anlattım). Ben de siteye girdim. Yazılan yazılara falan baktım, yorumları okudum. Yorumları okurken tüm yorumların; bu oyun süper, mükemmel şekilde çalışıyor gibi yazdığını gördüm. Bundan biraz kıl oldum. Yorumların üstünde de atıldığı tarih yazıyor ki yorumların atıldığı tarihler de hep 2016, 2017 falan. Ulan daha dün çıkan oyun hakkında 2016, 2017'de atılan yorumlar var. İçimden bu kesin fidye yazılımlı bir site diye dedim. İnternette bu siteyi araştırmaya başladım. Hiç Türkçe yazı yoktu. İngilizce aratınca bir sürü forumda hakkında virüslü, fidye yazılımlı, bu siteye girmeyin diye yazılar çıktı. Kısacası bu siteyi ve buna benzer siteleri kullanmayın. Hem sözde PC, PS2, PS3, PS4, X360, xone vs bütün platformlarda oyunlar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gün Cyberpunk 2077 çıktı. Benim de sağlam bir bilgisayarım yok, konsolum da ps3. merak ettim, Cyberpunk PS3'e port edilebilir mi diye internette gezerken games.torrentsnack.com diye bir site çıktı. Cyberpunk torrent indir PS3 versiyonu diye (yabancı bir site, burayı Türkçe anlattım). Ben de siteye girdim. Yazılan yazılara falan baktım, yorumları okudum. Yorumları okurken tüm yorumların; bu oyun süper, mükemmel şekilde çalışıyor gibi yazdığını gördüm. Bundan biraz kıl oldum. Yorumların üstünde de atıldığı tarih yazıyor ki yorumların atıldığı tarihler de hep 2016, 2017 falan. Ulan daha dün çıkan oyun hakkında 2016, 2017'de atılan yorumlar var. İçimden bu kesin fidye yazılımlı bir site diye dedim. İnternette bu siteyi araştırmaya başladım. Hiç Türkçe yazı yoktu. İngilizce aratınca bir sürü forumda hakkında virüslü, fidye yazılımlı, bu siteye girmeyin diye yazılar çıktı. Kısacası bu siteyi ve buna benzer siteleri kullanmayın. Hem sözde PC, PS2, PS3, PS4, X360, xone vs bütün platformlarda oyunlar var.
Site size ben dolandırıcıyım diye bağırıyor zaten PS'ye korsan olarak Cyberpunk 2077 indirilir mi?

Gerçekten CP77'nin PS3'e kurulacağına inandın mı?
Bazen oyunları port edebiliyorlar ama tabiki de bazı değerleri düşürüyorlar: Grafik, oynanış vs. ve bu kadar şeyi düşürmelerine rağmen port edilen oyunlar sürekli kasıp çökebiliyor. Ben kasmaya çökmeye rağmen eğer port edilmiş olsaydı oynardım. Belki daha sonra port eden çıkabilir.
Sizin Cyberpunk'u PS3'de oynama istediğiniz zaten olayı bitiriyor.
Belki ps3' e port edilmiştir diye baktım. Bazı oyunların değerini düşürüp port edebiliyorlar.
Hocam sitenin adında hayır yok zaten 😀
Yorum yapmaya izin veren siteler genelde güvenli olur diye bir söylenti vardı. Bunun doğru olmadığını görmüş olduk. Adamlar nasıl tuzak kurulacağını biliyor. Botlarla hallediyorlarmış işi :)
Bu tıpkı İnternetten RAM indirmeye benzemiş :D Bu forumu kullanan bir kişinin böyle bir şey yapacağını sanmam. Zaten Cyberpunk ve PS3 deyince bile beynimde bir kasma oluyor. Sitenin adından da ne olduğu belli...
Bu olaydan sonra port oyun hevesim de geçti :)
Site size ben dolandırıcıyım diye bağırıyor zaten PS'ye korsan olarak Cyberpunk 2077 indirilir mi?
En azından bu site güvenli mi diye birisi aratırsa bu konuyu görür. Bu işlerde tecrübesiz arkadaşlar için bu konuyu başlattım. Ben de bir dönem bu işleri bilmezdim. PCye virüs bulaşmıştı. PCyi zor kurtarmıştım. Başka birisinin aynı şeyleri yaşamasını istemem.
Amiga'da Crysis Remastered oynamayı istemek gibi olmuş resmen. Ben de oynamak isterdim ama işte RTX 3090 indir bedava sitesi çalışmadı.
:)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı