GameSatış 25TL hesaplar güvenilir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar bu siteden istediğiniz 3 oyun (mesela Spider-Man Remastered + Miles Morales, Elden Ring gibi) 25TL yazıyor. Yorumları çoğunlukla olumlu ve çevrimdışı hesap yazıyor. Alırsam herhangi bir sıkıntı olur mu? Bir de çevrimdışı demek Steam'de sol üstten yaptığımız şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu siteden istediğiniz 3 oyun (mesela Spider-Man Remastered + Miles Morales, Elden Ring gibi) 25TL yazıyor. Yorumları çoğunlukla olumlu ve çevrimdışı hesap yazıyor. Alırsam herhangi bir sıkıntı olur mu? Bir de çevrimdışı demek Steam'de sol üstten yaptığımız şey mi?
Ben o hesaplardan 2 kere aldım, toplam 6 oyun bazen hesapların şifresi değişebiliyor ancak iletişime geçince yardımcı oluyorlar.

Bir de çevrimdışı demek Steam'de sol üstten yaptığımız şey mi?
Evet.

Paylaşımlı hesap oluyor onlar ve sadece oyunu oynamalık hesaplar oluyor, hesaplar birden fazla kişiye satıldığından dolayı online modunu da oynayamıyorsun oyunların. Sadece yüksek fiyatlı hikayeli oyunlar için alınabilir, online için alınmaz.

Ben o hesaplardan 2 kere aldım, toplam 6 oyun bazen hesapların şifresi değişebiliyor ancak iletişime geçince yardımcı oluyorlar.

Evet.
Paylaşımlı hesap oluyor onlar ve sadece oyunu oynamalık hesaplar oluyor, hesaplar birden fazla kişiye satıldığından dolayı online modunu da oynayamıyorsun oyunların. Sadece yüksek fiyatlı hikayeli oyunlar için alınabilir, online için alınmaz.
Cevaplarınız için teşekkürler. Paylaşımlı hesap olayını anladım. Foto atması yasak mı bilmiyorum ama bu satıcıdan alacağım sorun çıkmaz umarım.

IMG_20230114_110034.jpg

Cevaplarınız için teşekkürler. Paylaşımlı hesap olayını anladım. Fotoğraf atması yasak mı bilmiyorum ama bu satıcıdan alacağım sorun çıkmaz umarım.

Eki Görüntüle 1632204

Bu konumdaki ikinci sayfayı okuyabilirsiniz hocam.

Satici yorumlari vs. varsa onlara bakip alabilirsin.

Su tarz sitelerden almak yerine "guvenilir" korsan sitelerden indirin daha iyi. Boyle satin almanin yapimciya bir sey kazandirdigi yok zaten. Aradakilere de bosa para vermis oluyorsun.

Bahsettiğiniz satıcıdan 3-4 oyun almışlığım var sorun yaşamadım, şifreler değişirse yenisini veriyor fakat bende şifre değişme olayı yaşanmadı. 1000+ satışı olan satıcılarda genel olarak sorun çıkmaz.

Geri
Yukarı