GameSatış 25TL hesaplar güvenilir mi?

Satici yorumlari vs. varsa onlara bakip alabilirsin.

Su tarz sitelerden almak yerine "guvenilir" korsan sitelerden indirin daha iyi. Boyle satin almanin yapimciya bir sey kazandirdigi yok zaten. Aradakilere de bosa para vermis oluyorsun.
Orası öyle ama ben korsan olarak yüklemeyi sevmiyorum ve mesela Miles Morales için 400TL para bayılmak istemiyorum. Zaten dediğim oyunları 1 kez bitirip bırakırım muhtemelen.

Bahsettiğiniz satıcıdan 3-4 oyun almışlığım var sorun yaşamadım, şifreler değişirse yenisini veriyor fakat bende şifre değişme olayı yaşanmadı. 1000+ satışı olan satıcılarda genel olarak sorun çıkmaz.
Cevabınız için teşekkür ederim. Satıcı Gamesatış onaylıymış zaten. İyi sosyaller.

3 oyun değil de 1 oyun almak mantıklı çünkü 15 gün sonra hesapların şifreleri değişiyor. Bir kaç kez paramın yetmediği ve çok oynamak istediğim oyunlar için kullandım ve başıma gelen buydu. Ayrıca bu durumu kopya oyun oynamaktan farksız görmüyorum açıkçası. Gamesatışla zamanında bu konuyla iletişime geçtim, bakkal dükkanı ağzıyla cevap verdiler. İnceleyeceğiz falan da dediler yalan oldu tabi :)

Aslında daha mantıklı değil. Hesap hırsızlığı yapan insanlara para kazandırıyorsunuz.

Hocam herkesin bir oyuna 500-600TL para verecek durumu olmuyor. Bu sebepten bir kişi parasını verip daha sonra paylaşımlı hesap olarak bunu satması bana çok da mantıksız gelmiyor. Tamam yapılan şeyin etik bir davranış olmadığını düşünüyorum bende fakat ne olduğu belirsiz korsan yazılımlar kullanmaktansa 15-20TL para verip orijinal Steam'den kullanmak daha güvenli.

Aslında daha mantıklı değil. Hesap hırsızlığı yapan insanlara para kazandırıyorsunuz.
Orasını bilemem fakat Spiderman Remastered + Miles Morales'e 1000TL bayılmaktansa 25TL ye oynamak daha mantıklı geliyor bana. Ayrıca bu iki oyunu 1 kere bitirip bir daha oynamam muhtemelen. Tekrar tekrar oynayacağım oyunlar olsa indirim bekleyip alırdım zaten.

Cevaplarınız için teşekkürler. Paylaşımlı hesap olayını anladım. Fotoğraf atması yasak mı bilmiyorum ama bu satıcıdan alacağım sorun çıkmaz umarım.

Eki Görüntüle 1632204

Bu satıcıdan çok alışveriş yaptım kesinlikle güvenli sadece oyunu oynarken çevrimdışı moda almanız lazım hesabı.

Geri
Yukarı