Gamesatış alıcı TrucksMP istiyor

efedeniz0612

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i3-6100 CPU @ 3.70GHz 3.70 GHz
8 GB Ddr4
Gtx 750 2Gb
Msi Tomawk Z170A AC
Meslek
Bilgisiyar Ve Telefon Dükkanı
Selamlar, 5 gün önce Steam hesap sattım.
Euro Truck Simulator 2.
60 liraya ama benim hatam, TrucksMP vermedim.
Adam istiyor ama ben bilmiyorum. Adam dava açacağını söylüyor, yardım edeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, 5 gün önce Steam hesap sattım.
Euro Truck Simulator 2.
Dostum hesap satıldıktan sonra tüm bilgilerini karşı tarafa vermelisin, site arasında yapılıyor bu tarz pazarlıklar diye biliyorum. Tüm bilgileri ve oyun hesaplarını vermezsen, steam hesabını ilk mail yoluyla alırsa dava açabilir.

Selam, 5 gün önce Steam hesap sattım.
Euro Truck Simulator 2.

Truckers MP'den şifremi unuttum de ve mail ile şifre sıfırlayıp adama ver?

Dostum hesap satıldıktan sonra tüm bilgilerini karşı tarafa vermelisin, site arasında yapılıyor bu tarz pazarlıklar diye biliyorum. Tüm bilgileri ve oyun hesaplarını vermezsen, steam hesabını ilk mail yoluyla alırsa dava açabilir.
Truckers MP'den şifremi unuttum de ve mail ile şifre sıfırlayıp adama ver?
ben sattım benden trucksmp istemedi sonra 1 gün sonra yazdı trucks mp yok diye bende 3 gün önce epic games hesabı saatım ve e postayla trucks mp gitti 15 yaşında dava edicem dedi

Parasını iade edin. O da size hesabı iade etsin. Bu kadar basit.
paparadn iade ediyim dedim paparam yok ininal at dedi ininal dan para atılmıyor diye biliyorum

Ben sattım benden trucksmp istemedi sonra 1 gün sonra yazdı trucks MP yok diye bende 3 gün önce Epic Games hesabı saatım ve e postayla trucks MP gitti 15 yaşında dava edeceğim dedi.

Paparadn iade ediyim dedim paparam yok ininal at dedi ininaldan para atılmıyor diye biliyorum.

Hiçbir şey yapamaz velet zaten belli ininal kullanıyor.

Sizden istenilen Steam hesabı siz Steam hesabını vermişsiniz Truckers MP Steam ile ortak bir şey değil ondan dolayı vermeniz zorunluda değil Truckers MP hesabını girip vermeniz daha etik bir yöntem olacaktır dava açarsa bu konudan kazanamaz.

Sizden istenilen Steam hesabı siz Steam hesabını vermişsiniz Truckers MP Steam ile ortak bir şey değil ondan dolayı vermeniz zorunluda değil Truckers MP hesabını girip vermeniz daha etik bir yöntem olacaktır dava açarsa bu konudan kazanamaz.

Ben o hesabı hatırlamıyorum trucks MP bilsem olay çözülecek
Yok mu yardım edecek biri Gmail'e girebilecek

Yeni konular

Geri
Yukarı