GameSatış rezaleti

Can1333

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Dün en güvenilir satıcılarından birinden FIFA almak istedim 7000 civarı satın alma var. Fiyat 150TL idi. İlan sayfasını okudum bir sorun görmedim tak çalıştır şeklinde olacak sandım öyle yazılmıştı, neyse satın aldım bir baktım olayın iç yüzü ortaya çıktı yok şu taktik bu taktik bilme bu olmazsa olmaz. Ben de diyorum ki böyle şeyler vardı ilk başta söyleyin insanlar bilerek alsın cevabı şu “sordaydın” her şeyi yazmış böyle sorunları aklınca yazmamış. Bunları yapim derken oyun zevki kaçıyor. Bir türlü yapamadım. Müşteri hizmetlerine yazdım yok taktik yapacaksınız da… size de taktiğiniz de. Onlar da zaten satıcıyı savundu kesinlikle sizi zan altın da bırakıyorlar. Hemen üyeliğimi iptal ettim. Zaten oyun hesabı da 1 gün sonra tekrar şifre istedi. Ben denedim siz denemeyin. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka aynı şey birden fazla kişiye satıldığından dolayı böyle olmak zorunda aksi taktirde siz oynayamazsınız. Ben de GameSatış'tan bir satıcı olarak söylüyorum bunu aynı hesabı 10 15 kişiye sattığımız için ve herkesin aynı anda oynayabilmesi için çevrimdışı moda almak gerekiyor ilk başta çevrimiçi girip 3 4 dakika bekledikten sonra kapatıp çevrimdışı moda alıp oynamalısınız. Dediğim gibi yapmazsanız siz oynayamazsınız.

Merhaba arkadaşlar. Dün en güvenilir satıcılarından birinden FIFA almak istedim 7000 civarı satın alma var. Fiyat 150TL idi. İlan sayfasını okudum bir sorun görmedim tak çalıştır şeklinde olacak sandım öyle yazılmıştı, neyse satın aldım bir baktım olayın iç yüzü ortaya çıktı yok şu taktik bu taktik bilme bu olmazsa olmaz. Ben de diyorum ki böyle şeyler vardı ilk başta söyleyin insanlar bilerek alsın cevabı şu “sordaydın” her şeyi yazmış böyle sorunları aklınca yazmamış. Bunları yapim derken oyun zevki kaçıyor. Bir türlü yapamadım. Müşteri hizmetlerine yazdım yok taktik yapacaksınız da… size de taktiğiniz de. Onlar da zaten satıcıyı savundu kesinlikle sizi zan altın da bırakıyorlar. Hemen üyeliğimi iptal ettim. Zaten oyun hesabı da 1 gün sonra tekrar şifre istedi. Ben denedim siz denemeyin. İyi sosyaller.

Öyle sitelerde ortak hesap normal bir şey mantıken kimse kimseye 150 tl ye Fifa satmaz herhalde değil mi?

her neyse eğer açıklama kısmına "ortak hesap" yazmamışsa onun suçudur (tabi yinede şikayet etseniz pek bir şey olmaz)

Onlıne garantili deniliyor.
Ben de siteye güvendim site onları savundu. Aslın da yazanlar doğru değil ama site müşteri kaybetmek pahasına böyle şeyler yapıyor.

Ortak hesap değil kişiye özel deniliyordu. Fazla satış yaptığından dolayı bende güvendim.

Offlıne girin demişsiniz hesaba bile giremiyorum hesaptan atıldım , zaten buna rağmen site saçma sapan kararlar veriyor. Güvenilmez.

Geri
Yukarı