GameSatış alıcı sorunları

• Konuyu başlatan ozr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 366

ozr

Hectopat
Aklıma bir fikir geldi ve hesap al-sat işine girmeye çalıştım. Aklıma direkt GameSatış geldi. Hemen mağazamı onayladım ve ilanlarımı koydum. İlan içeriklerim ise mailsiz sadece kullanıcı adı şifre verilen random hesaplardı. Zaten GameSatış ilan koyarken hesap mailli mi mailsiz mi vb gibi soruları doldurtup ilanı yayınlatıyor. Bu hesapların maalesef maksimum 1 ay dayanacağını herkes bilir fakat bu yüzden hesaplar bu kadar ucuza satılır.

Geçen gün 2 tane müşterim geldi ve hesaplara başkası giriyor diye şikayette bulundu ve benden para iadesi istedi. Ben ise para iadesi yerine başka hesap verebileceğimizi söyledim ve kabul etmediler.
Şimdi ise destek kısmına beni dolandırıcılıktan şikayet etmişler ve para çekimi, bakiye ile alışveriş yapma vb. işlemlerim kısıtlanmış.

Bu kişiler mi haklı oluyor yoksa ben mi haklı oluyorum? Kesinlikle dolandırıcılık amacım değildir sadece deneyip deneyimleme ve biraz da olsa küçük kar amacı gütme için denemek istedim.

Hocam zaten ilan bilgilerinde hesaplar mailsiz, ranksız Battle passiz vb gibi şeyler yazıyor ve hatta alım sırasında da bilgisini veriyorum kendilerine. Fiyat ise 20-30 TL gibi fiyatları var.
Desteğe başvurun sizde. Açıkçası bende bir alıcıyım uzun zamandan beri hesap alıyorum alıcı yorumlarında böyle çok tip gördüm genellikle ilk defa hesap alan kişiler oluyor.
Hocam zaten ilan bilgilerinde hesaplar mailsiz, ranksız Battle passiz vb gibi şeyler yazıyor ve hatta alım sırasında da bilgisini veriyorum kendilerine. Fiyat ise 20-30 TL gibi fiyatları var.
Ayrı olarak ilanda sadece offline modda oynanır falan yazdınız mı veya hesabı verirken? Eğer yazmadıysanız karşı taraf haklı olabilir.

Desteğe başvurun sizde. Açıkçası bende bir alıcıyım uzun zamandan beri hesap alıyorum alıcı yorumlarında böyle çok tip gördüm genellikle ilk defa hesap alan kişiler oluyor.

Destek açıkçası çok saçma bir iş yapıyor hocam. İlk satışımda mailsiz dememe rağmen alıcı mail isteyip durdu ve iade istedi destekten fakat destek ise beni haklı buldu ve iade ettirmedi. Fakat başka bir satışımda aynı olay oldu ve destek alıcıyı haklı buldu. Alıcılar ise direkt sormadan ve açıklamayı okumadan alımı yapıyor ve hesabı verdikten sonra hesap mailsiz diyor yine destek onları haklı buluyor. Az önce ise benimle aynı olayı yaşayan bir satıcıya ise haklı muamelesi yapmış çünkü satıcının GameSatış'ta bayağı satışı var sanırsam.

Ayrı olarak ilanda sadece offline modda oynanır falan yazdınız mı veya hesabı verirken? Eğer yazmadıysanız karşı taraf haklı olabilir.
Hocam valorant hesapları satıyorum yazmayı unutmuşum. İlanı koymadan önce mailli veya mailsiz gibi ve diğer bilgileri doldurtturuyor GameSatış.

Destek açıkçası çok saçma bir iş yapıyor hocam. İlk satışımda mailsiz dememe rağmen alıcı mail isteyip durdu ve iade istedi destekten fakat destek ise beni haklı buldu ve iade ettirmedi. Fakat başka bir satışımda aynı olay oldu ve destek alıcıyı haklı buldu. Alıcılar ise direkt sormadan ve açıklamayı okumadan alımı yapıyor ve hesabı verdikten sonra hesap mailsiz diyor yine destek onları haklı buluyor. Az önce ise benimle aynı olayı yaşayan bir satıcıya ise haklı muamelesi yapmış çünkü satıcının GameSatış'ta bayağı satışı var sanırsam.

Hocam valorant hesapları satıyorum yazmayı unutmuşum. İlanı koymadan önce mailli veya mailsiz gibi ve diğer bilgileri doldurtturuyor GameSatış.
Hocam valorant ise haklı bulması normal. Offline oynayamazsın sonuçta. Bir dahakine hesapların 1 hafta garantisi olduğunu söyleyin 1 haftada hesap elden gitmez diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı