GameSatış üzerinden dolandırıldıktan sonra mağduriyet ücreti istendi

efeknfidn

Decapat
GameSatış sitesinden hesap satın aldım ve aldığım hesabı biraz kullanıp gamermarkt sitesinden satma kararı aldım. Gamermarkt sitesinden sattım ve sattıktan 3-4 gün sonra site dedi ki hesabı geri almışsınız hesabı geri teslim etmezseniz ya da mağduriyet ücretini ödemezseniz yasal işlem başlatacağız dediler. Hesabı 230 TL'ye satmıştım ve mağduriyet ücreti için 336 TL istediler. Hesabı GameSatış'dan aldığım kişi geri aldı hesabı ve bu yüzden ortalık karıştı. Sattığı hesabın kullanıcı adı ile sitedeki kullanıcı adı bile aynıydı. GameSatış'dan hesabı satın aldığım kişinin 5-6 başarılı işlemi vardı ve onaylı hesaptı. Canlı destek benimle ilgilenmedi sadece yasal işlem başlatın dediler. Ben de mecburum artık 336 TL'yi ödemek zorundayım 18.11.2021 tarihine kadar fakat cebimde 5 kuruş para yok, borç alacak kimsem de yok. Ne yapabilirim bilmiyorum. Borcu ödemezsem yasal işlem başlatacaklarmış fakat dediğim gibi cebimde 5 kuruş para yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
GameSatış'tan hesabı geri çeken kişiye dava açabilirsiniz bu tarz sitelerde satıcı dolandırırsa alıcıyı suç tamamen satıcıdadır mesajlaşmanızla beraber kanıtları SS alın ve destek ile iletişime geçin.

GameSatış'tan hesabı geri çeken kişiye dava açabilirsiniz bu tarz sitelerde satıcı dolandırırsa alıcıyı suç tamamen satıcıdadır mesajlaşmanızla beraber kanıtları SS alın ve destek ile iletişime geçin.
Dostum kanıt için ne varsa çektim ve gamesatış desteğe gönderdim. Onlar kanıt yetersiz dediler ve daha ne gönderebilirim dediğimde ise mail değiştirildiyse onun kanıtını yollayın dediler. Fakat ben hesabı aldıktan sonra Gamermarkt sitesinden sattım ve o kanıtlara ulaşamadım. Gamermarkt dan hesabı sattığım kişiyle iletişime geçmem de yasak.
17 yaşındayım dava açmasını bırak polis karakolun önünden bile geçmemişimdir. 18 yaşımdan küçüğüm. Yani ailemle açabilirim anca davayı. Ailem ile aram berbat yardımcı olmazlar hatta kızarlar bile

Yeni konular

Geri
Yukarı