GameSatış Valorant hesabı satışında dolandırıldım

GameSatış, "Hesabını teslim etmezseniz, hakkınızda hukuksal süreç başlatılacaktır." diye bir bildirim atıyor karşı tarafa. Ve büyük olasılıkla, satıcı sorunu çözmeye çalışıyor. Oldu ki çözemedi, Valorant'ta hesap satışı yasak. Hukuksal süreç de bir sonuç çıkacağını ben pek sanmıyorum. Çıkadabilir o belli olmaz, ama büyük olasılık çıkmaz.

1675279430036.jpeg

GameSatış, "hesabını teslim etmezseniz, hakkınızda hukuksal süreç başlatılacaktır." diye bir bildirim atıyor karşı tarafa. Ve büyük olasılıkla, satıcı sorunu çözmeye çalışıyor. Oldu ki çözemedi, Valorant'ta hesap satışı yasak. Hukuksal süreç de bir sonuç çıkacağını ben pek sanmıyorum. Çıkabilir de o belli olmaz, ama büyük olasılık çıkmaz.

Hocam hesap umurumda değil ortada dolandırıcılık var farkında mısınız?

Hocam hesap umurumda değil ortada dolandırıcılık var farkında mısınız?

Arkadaşlar Riot'la bu durumu bağdaştırmayı çok istiyorlar ama anlamıyorlar ortada dolandırıcılık var Riot'un hesap alış satışıyla ilgili bir durum yok. Şikayette bulunduktan sonra dava açılırsa zaten karşı tarafa tebligat gider, ondan sonra korkusuna sizle iletişime geçmek için kendi çabalamaya başlar olaki çabalamadı dava açarsınız dosya masrafı falan ödemeniz gerekir ama sonrasında haklı olduğunuz için dava lehinize sonuçlandığında davaya ödediğiniz masrafı da geri alırsınız dolandırıldığınız parayı da.

Arkadaşlar merhaba kendisine yarına kadar müddet verdim eğer cevap vermezse savcı ile konuşacağım, GameSatış sözleşmesini okudum ve bu durumda mağdur olduğum için karşı tarafın bana 5000 $ dolar ödeyeceğini öğrendim.

Dosya Ekleri

• EFDEAD1B-8F9A-45A4-A2CB-E156AE387C75.jpeg
    EFDEAD1B-8F9A-45A4-A2CB-E156AE387C75.jpeg
    236,8 KB · Görüntüleme: 175
Arkadaşlar merhaba kendisine yarına kadar müddet verdim eğer cevap vermezse savcı ile konuşacağım, GameSatış sözleşmesini okudum ve bu durumda mağdur olduğum için karşı tarafın bana 5000 $ dolar ödeyeceğini öğrendim.
Sanmıyorum hocam o kadar para alabileceğinizi. Ama şansınızı deneyin derim.

Yol kenarında su satanları THH'ye şikayet etseniz sonuç alırsınız bu konudan sonuç alamazsınız.

savcı ile konuşacağım
Hocam ne demeyi planlıyorsunuz? Hesap alım satımı çoğu oyunda yasak. Türkiye'de RIOT'un merkezi eminim vardır, savcı oraya başvurun bize öyle dönüş yapın diyince siz ne yapacaksınız?

Konu şu legal olmayan bir şeyi alıp satarken güvence yoktur. Bu bir oyun hesabı da olabilir bir uyuşturucu madde de olabilir kaçak yolla gelmiş bir telefon da olabilir. Güvence kördür.

Çocuk kandırmak için madde eklemişler gibi. Ceza ya resmi gazetede yayımlanır ya da size gelen belgelerde yazar çünkü gerçek hayattayız oyunlardaki gibi dolandırıcılık -5 itibar puanı yazamazlar.

Siz karşınızdakini korkutun yeter.

Son düzenleme:
Benim anlamadığım 50 100 TL'lik hesap alırsın anlarımda 1000 TL'lik hesap alırken güvenilir olmayan, önceden satış yapmayan...
Daha çok fazla şey sayarım yani o kadar ayrıntıya bakmadan almak bana saçma geliyor. O 1000 TL'yi kendi hesabına aktarsan gayet iyi bir hesapta dizerdin oysaki. Ayrıca dava olayları hemen olan bir şey değil maalesef. Hem dava ederken para harcayacaksın hem uğraşacaksın bir de ay veya yıl bekleyeceksin uzun iş neyse umarım alırsın paranı ne diyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı