GameSatış'da hesap satışında dava yer miyim?

Güven veren sözler bunlar.

Hesabı umarım site üzerinden teslim ettin umarım DC vs kullanmadın.
hayır hesabın adını mailini şifresini pinini game satıs uzerinden verdim birde discord istedim sonra şey yazdın hesap güzelmi iyimi? evet yazdı sonra bişey yazmadı

DC kullanabilir sadece hesabın bilgilerini GameSatış üzerinden yazsa yeter.

+25 satışım var hiçbirini DC ile yapmadım site harici satış yapmam kendimi riske atmaya değmez.

Hayır hesabın adını mailini şifresini pinini Game satıs uzerinden verdim bir de Discord istedim sonra şey yazdın hesap güzelmi iyi mi? Evet yazdı sonra bir şey yazmadı.

Chat logunu hesabın bilgilerini sansürleyip atar misin?

+25 satışım var hiçbirini DC ile yapmadım site harici satış yapmam kendimi riske atmaya değmez.

Chat logunu hesabın bilgilerini sansürleyip atar misin?
tabiki

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-06-25 024219.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-25 024219.png
    26,5 KB · Görüntüleme: 119
Benim de 10'dan fazla sanırım uzun zaman oldu DC üzerinden satış değil hesap bilgilerini teslim etme kısmını kastedmiştim.

Hesap bilgilerini de siteden ver, DC ile alakan olmasın arkadaşın vs değil eklemenin mantığı yok. Aksi halde site dışı satış sayıyorlar ki mantıklı olan bu adamların elinde delil yok ki seni savunsun suçlu durumuna sen mağdur müşteri olur.

Buradan sonrası yok mu? Hesabı teslim etmişsin ve satışın onayını vermiş olduğunda artık senin problemin değil dava vs da açamaz ha açtı diyelim kazanma ihtimali pek yok sen de ona iftira davası açar donunu alırsın dolandırıcılık ithafı suç.

Hesap bilgilerini de siteden ver, DC ile alakan olmasın arkadaşın vs değil eklemenin mantığı yok. Aksi halde site dışı satış sayıyorlar ki mantıklı olan bu adamların elinde delil yok ki seni savunsun suçlu durumuna sen mağdur müşteri olur.

Buradan sonrası yok mu? Hesabı teslim etmişsin ve satışın onayını vermiş olduğunda artık senin problemin değil dava vs da açamaz ha açtı diyelim kazanma ihtimali pek yok sen de ona iftira davası açar donunu alırsın dolandırıcılık ithafı suç.
biraz daha ssim var onlarıda atıyorum hemen

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    46,5 KB · Görüntüleme: 116
  • osurdum.PNG
    osurdum.PNG
    30,6 KB · Görüntüleme: 118
Dava acilabilir. Buna benzer bi olay yasamasyim LoL hesabiydi cocugu sikayet ettim dolandiriciliktan 10 ay ceza 2bin tl de para cezasi ödedi. Anne ve babasi aylarca arayip yalvardi yine de vazgeçmemiştim.

Geri
Yukarı