GameSatış'da hesap satışında dava yer miyim?

Online karakter aldim ve teslim etmedi dedim. Paranin hesabina gonderildigi ispatliydi. Hatta mevcutda hala ustunde devam eden haczim bile var.
bence mahkeme bu sebepe bakmaz bu nasıl sebep abi

Dolandırıcılıktan evet açabilirsin ama delil olarak neyi sundun.
abi şuan soracagım tek soru gamesatış bir firma olarak bana dava mı açıcak yoksa alıcı isterse mi açacak 600 veya 700 tl gibi bi miktar icin ve roblox hesabı alıp satmak yasal olmadıgı icin en kotu sonucta bile ben mi haklı olacagım.

Hocam, sizi sakinleştirmek için söylemiyorum yanlış anlamayın. Gamesatis, Itemsatis tarzı siteler direkt korkutma yöntemlerini kullanıyor hiç bi' sonuç olmayacak. 3500TL'ye hesap satmıştım, sattığım adam başkasına satmış. Ondan sonra, sattığım kişi herifi dolandırmış. Adamlar gelip bana yazıyor, hesabı vermezseniz dava açabilir vb. vb. Gram umursamadım. Muhtemelen 1000TL'nin altında hesap satışı gerçekleştirdiniz. Çok umursamayın. Site davayı kendisi açmıyor, hesabı sattığınız kişi açabiliyor. Avukat, dava açma falan filan derken, hesabın satış fiyatının belki 2,3 katı fazla para ödüyorsundur. Takmayın, devam edin. Arkadaşım var, LoL hesabı satıp, hesabı geri alıyor sürekli böyle yapa yapa aynı hesabı 3,4 kez sattı.

Hocam, sizi sakinleştirmek için söylemiyorum yanlış anlamayın. GameSatış, İtemsatış tarzı siteler direkt korkutma yöntemlerini kullanıyor hiçbir' sonuç olmayacak. 3500TL'ye hesap satmıştım, sattığım adam başkasına satmış. Ondan sonra, sattığım kişi herifi dolandırmış. Adamlar gelip bana yazıyor, hesabı vermezseniz dava açabilir vb. vb. Gram umursamadım. Muhtemelen 1000TL'nin altında hesap satışı gerçekleştirdiniz. Çok umursamayın. Site davayı kendisi açmıyor, hesabı sattığınız kişi açabiliyor. Avukat, dava açma falan filan derken, hesabın satış fiyatının belki 2,3 katı fazla para ödüyorsundur. Takmayın, devam edin. Arkadaşım var, LoL hesabı satıp, hesabı geri alıyor sürekli böyle yapa yapa aynı hesabı 3,4 kez sattı.

İçim rahatladı teşekkür ederim. Yani korktugumdan biraz salladım işte iade edeceğim hesabı geri almaya çalışacağım vs. Buradan bir sorun olmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Online karakter aldim ve teslim etmedi dedim. Paranin hesabina gonderildigi ispatliydi. Hatta mevcutda hala ustunde devam eden haczim bile var.

Hocam o zaman sana denk gelen hakim affedersin tuşlu telefon kullanan dayılardan, birincisi sen hesabı teslim almışsın ama sonrasında hesabı geri çalmış sen hesabı aldığında onayladın çünkü aktarımı. Orada kabul ederken tiklediğin yerde uyarıyor zaten neticede biraz şanslıymışsın.

hayır iade etme. annene dersen tabiki sana iade et olum dicek ne bekliyorsun. boşver para cebinde dursun mu demesini bekliyordun.
hesapsatımı illegalmiş teşekkür ederim.

Hocam, sizi sakinleştirmek için söylemiyorum yanlış anlamayın. Gamesatis, Itemsatis tarzı siteler direkt korkutma yöntemlerini kullanıyor hiç bi' sonuç olmayacak. 3500TL'ye hesap satmıştım, sattığım adam başkasına satmış. Ondan sonra, sattığım kişi herifi dolandırmış. Adamlar gelip bana yazıyor, hesabı vermezseniz dava açabilir vb. vb. Gram umursamadım. Muhtemelen 1000TL'nin altında hesap satışı gerçekleştirdiniz. Çok umursamayın. Site davayı kendisi açmıyor, hesabı sattığınız kişi açabiliyor. Avukat, dava açma falan filan derken, hesabın satış fiyatının belki 2,3 katı fazla para ödüyorsundur. Takmayın, devam edin. Arkadaşım var, LoL hesabı satıp, hesabı geri alıyor sürekli böyle yapa yapa aynı hesabı 3,4 kez sattı.
şuan tekrar aradılar ve iade etmemem takdirinde karşı tarafa bilgilerimi vereceklerini söylediler. napmam gerek ve telefon benim üzerime değil anneannemin telefonunu vermistim.

Son düzenleme:
Şu an tekrar aradılar ve iade etmemem takdirinde karşı tarafa bilgilerimi vereceklerini söylediler. Ne yapmam gerek ve telefon benim üzerime değil anneannemin telefonunu vermistim.

Karşı tarafa bilgilerinizi savcılık izni olmadan vermezler diye biliyorum onlara bunu söyleyin görüşmeyide kayda aldınızı söyleyin en başta.

Eğer verirlerse gamesatışa dava açıcanızı felan söyleyin zanetmiyorum vermelerinin yasal oldunu. Bundan sonraki görüşmelerini kayıt altına alın kayıt altına aldınızıda en başta söyleyin alıcıcının annesi felan olursada.

Saat 2'de Roblox hesabı sattım. GameSatış'dan sonra çocuga sordum, güzel mi her şey diye evet falan dedi. Sonra saatler 8-9'u gösterdiğinde çocugun hiçbir kanıtı yokken hesaptan attı yazmış. Canlı desteğe beni aradılar, ben de tabii o zaman korkudan iade edeceğim falan filan dedim ama sonra sakinleşip kendime geldikten sonra sattıgım Roblox hesabımı geri alamadığımı ve çocuk ya hesaptan çıkıp canlı destege yazdı ve annesine yalan söyledi diye düşünmeye başladım. Şimdi de canlı desteğe yazdıgımdan iade edeceksiniz dedini, Z telefonda konuşurken diyor canlı destek ama ben cidden hesabı geri almadım. Nasıl alınır bilemiyorum bile, hatta çocuk üzülmesin diye yeni bir hesap bile verdim. Ona rağmen nasıl iftira atmışsa yasal yollara başvurulup dava açılacaktır diyor. Canlı destek dava yer miyim GameSatış tarafından? Sattıgım Roblox hesabi 600 TL'lik idi. parayı iade etmek istiyorum dedim ama hesap bende değil. Screen shootlarımda var.
Hiçbir şey olmaz. Paranı almaya bak sen

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    67,9 KB · Görüntüleme: 132

Geri
Yukarı