GameSatış'ta param kaldı

Rolesional

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
GameSatış'ta 72TL bakiyem kaldı bir hesap satmıştım. "satış yapılan bakiye ile bir şey alamazsınız" diyor sadece onaylı hesaba oluyormuş parayı çekin diyor çekmeye çalışınca sadece Inınal'e özel olarak onaylı hesap olmalısınız diyor fakat kimliğimi bulamıyorum ve yenisini çıkarttıramam şu anda. Bu parayı nasıl alabilirim?
Canlı destek yardımcı olmuyor.

GameSatış'ta 72TL bakiyem kaldı bir hesap satmıştım. "satış yapılan bakiye ile bir şey alamazsınız" diyor sadece onaylı hesaba oluyormuş parayı çekin diyor çekmeye çalışınca sadece ınınal'e özel olarak onaylı hesap olmalısınız diyor fakat kimliğimi bulamıyorum ve yenisini çıkarttıramam şu anda. Bu parayı nasıl alabilirim?
Canlı destek yardımcı olmuyor.

Hocam nasıl kimliğinizi bulamıyorsunuz? Polis çevirse kimliğinizi sorsa kimliğimi bulamıyorum mu diyeceksiniz? Başka türlü yolu yok kimlik zorunlu bence kimliğinizi bu tür sitelere girmeyin dolandırıcı değil fakat veri sızıntısında falan bilgiler gidebilir.

Hocam nasıl kimliğinizi bulamıyorsunuz? Polis çevirse kimliğinizi sorsa kimliğimi bulamıyorum mu diyeceksiniz? Başka türlü yolu yok kimlik zorunlu bence kimliğinizi bu tür sitelere girmeyin dolandırıcı değil fakat veri sızıntısında falan bilgiler gidebilir.

Hocam harcama yapamıyorum ayrıca ibana çekeyim diyorum babamınkine de olmaz diyorlar.
Kimliğim kayıp.

Hocam harcama yapamıyorum ayrıca ibana çekeyim diyorum babamınkine de olmaz diyorlar.
Kimliğim kayıp.
Derhal kayıp başvurusu yapın. Eğer yanlış ellere geçerse sonuçları sizin için kötü olabilir.

Hocam kimliğini nasıl kaybettiniz merak edıyorum.

Hocam g.o parayı cekmıyeceksnız tc nızı onaylatana kadar. ben adamlara telden konuştum tc onaylatmı ve ben ininalime değil annemınkını cekecem dedıgımde olmaz aynı ad olması lazım mış. skin vs alım dediğimde tc nızı onaylatmız lazım dıyorlar.

Tc nizi ne zaman onaylatırsanız hocam o zaman çekebileceksiniz. yapacak birşey yok.

hocam direk kayıp başvurusu yapın. eğer başka birisin elıne geçerse o zaman iyice zorlaşır.

Kimliğim kayıp.
Hocam, benzer bir durum yaşamıştım. Annenizin ve sizin birlikte çekildiğiniz bir fotoğraf istemişlerdi ve attığımda annemin IBAN'ına çekim yapabilmiştim. Deneyin isterseniz.

75 TL kimlik kayıp bedeli ve 30-40 TL biyometrik fotoğraf masrafınız olur sadece. Kimlik ile adınıza suç odaklı paravan şirketler açılabilir. 100-120 lira kaybetmemek için ileride büyük problemler yaşayabilirsiniz.

Hocam, benzer bir durum yaşamıştım. Annenizin ve sizin birlikte çekildiğiniz bir fotoğraf istemişlerdi ve attığımda annemin IBAN'ına çekim yapabilmiştim. Deneyin isterseniz.

İşe yaramadı.
75 TL kimlik kayıp bedeli ve 30-40 TL biyometrik fotoğraf masrafınız olur sadece. Kimlik ile adınıza suç odaklı paravan şirketler açılabilir. 100-120 lira kaybetmemek için ileride büyük problemler yaşayabilirsiniz.

Kayıp bedeli neden fazla?
Ayrıca bunlar neden sadece Ininal'de doğrulama istiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı