Steam GameSatış'tan alınan hesap geri alındı

Ahmet Erkan

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 1 hafta önce GameSatış'tan 600TL'ye Steam hesabı satın aldım. Her gün girdim oynadım ama 1 hafta sonra hesabı geri aldılar. Hiçbir şekilde giremiyorum. Mail falan her şeyi değişmiş. Şikayetçi olabilir miyim, davalık bir durum var mı?

GameSatış desteğe yazabilirsiniz. Onun haricinde avukatla suç duyurusunda bulunabilirsiniz, yapacak başka bir şey yok gibi gözüküyor. Hesabı geri çektiğini nasıl kanıtlayacağınızı bilemem de kanıtlaması zor.

Bu tarz özellikle Steam gibi bir platformda hesap alım satımını hiç önermedik bu güne kadar. Çünkü satıcılar veya hesabın asıl sahibi ödeme yöntemiyle doğrulayarak hesabı tereyağından kıl çeker gibi geri alabiliyor. GameSatış destek ile iletişime geçin, bir sonuç alamazsanız da geçmiş olsun.

Kanuni bir hakkınız yok belki avukat bulup dava açtırıp göz korkutarak para vermesini sağlayabilirsiniz ama zaten avukata vereceğiniz para 600 TL'den kat ve kat fazla olacağı için bir anlamı yok. Bir ders olmuş oldu size, hiçbir oyun, uygulama vb. içinde hesap alım satımı yapmamalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı