Çözüldü Sattığım hesap geri alındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kerem.ozaydin

Hectopat
Merhaba abilerim kardeşlerim, başıma gelen bir olayı anlatacağım,
Bundan 1 ay önce Steam hesaplarını ucuzdan alıp satıyordum. En son elimde kalan hesapları sattım sonra sattığım hesaplardan 1 tanesi geri çekildi. Gamermarkt üzerinden yapıyordum işlemlerimi hiçbir sıkıntı yoktu. Çekilen hesap ile ilgili site ile konuştum mağduruyetini karşılamak istedim, site beni tehdit edip duruyor. Hesabı geri verin bu bu tarihe yasal süreç başlıcaktır.
Yaklaşık 70-80 tane hesap sattım 1 hesap geri çekildi diye yapmadıklarını bırakmadılar sizce ne yapmalıyım bir şey yapabilir ler mi?

Peki alıcı bu durumu kabullenip, ben iade istiyorum mu yoksa şikayetçi olmak istiyorum mu diyor? Site ona göre hareket mi ediyor? Bunları biliyor musunuz?

site alıcı ile konuşmama izin vermiyor ki verse ücreti verir bi şekil karşılarım zaten canlıya bağlanıp diyorum alıcının ne kadar mağduriyeti varsa kuruşuna kuruşuna söyliyin aktarıyım ama kabul etmiyolar site bi tuhaf anlamadım

@kerem.ozaydin Merak edip sordum siteye, hesabı iade ettiğini söylediler, doğru mu? Bu arada alıcının telefon numarasını göremiyor musun sipariş detaylarından? En azından League of Legends siparişleri için görebiliyorsun çünkü. Eğer görebiliyorsan direkt oradan ulaşmayı deneyebilirsin.

Hesabı ne kadara satıyorsanız 3 katını ödemek zorundasınız satıcı sözleşmesini okumuşsunuzdur umarım.(Hesabı karşıya ilettikten sonra onayladığınız sözleşme.)

@kerem.ozaydin Merak edip sordum siteye, hesabı iade ettiğini söylediler, doğru mu? Bu arada alıcının telefon numarasını göremiyor musun sipariş detaylarından? En azından League of Legends siparişleri için görebiliyorsun çünkü. Eğer görebiliyorsan direkt oradan ulaşmayı deneyebilirsin.
Merak edip sordunuz da, site 3. kişilere bu tür bilgileri nasıl aktarabiliyor? Ben olsam ben de elimden geleni yaparım o site hakkında.

hesabıma giriş yapamıyorum
Rus sitelerinden ucuza steam hesap alıp-satım işlemi mi yaptınız?
hayır

Siteyle hiç konuşmadım da forumda göz attım profilinize, ne kadar Gamermarkt ile bir şey varsa savunmuşsunuz. Bir çalışan mısınız yoksa kullan birisi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı