GameSatış'tan Cyberpunk 2077 alınır mı?

Merhabalar, bu siteden bu ürünü almak istiyorum. Steam'dan 249 TL'ye alacaktım normalde. Eğer bu güvenilir ve bana özel oluyorsa hediye atıldıktan sonra geri çekilemiyorsa almak istiyorum. Sonuçta 80 TL daha ucuz. Sizce ne yapmalıyım? Bu siteden daha önce bu şekilde alışveriş yapan var mı? Varsa bana bilgi verir misiniz? Almak istiyorum. Eğer sıkıntısız kullanabileceksem bunu alacağım, yoksa Steam'dan 249 TL'ye alacağım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Satıcı Link: Cyberpunk 2077 Ön Sipariş Steam Gift Hediyeli ürününü OyunSatis_TR mağazasından Satın Al! | GameSatış.
Hiç düşünmeden alabilirsiniz. Ben orda satıcıyım satın aldığınız gibi mağazam var. Ve çok memnumum hem alırken hem satarken %100 destek veriyorlar. Yani aldığınızda ürünü para satıcıya gidip işi bitirmiyorlar direk 48 saat gamesatışta kalıyor bakiyeniz 48 saat kontrol süreniz var. Bi sorun çıkarsa anında desteğe yazıp para iadesi alıyorsunuz. Dediğim gibi düşünmeden içiniz rahat alabilirsiniz
Hiç düşünmeden alabilirsiniz. Ben orda satıcıyım satın aldığınız gibi mağazam var. Ve çok memnumum hem alırken hem satarken %100 destek veriyorlar. Yani aldığınızda ürünü para satıcıya gidip işi bitirmiyorlar direk 48 saat gamesatışta kalıyor bakiyeniz 48 saat kontrol süreniz var. Bi sorun çıkarsa anında desteğe yazıp para iadesi alıyorsunuz. Dediğim gibi düşünmeden içiniz rahat alabilirsiniz
Aldığın mağazada Gold 3 mağaza bu arada GAMESATIŞ'ın kendi mağazası.
Kutulu olarak alabilirsin taksitle.
Oyun daha çıkmadı hocam kutulu almaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı