Gamesir T4 Pro incelemesi

Merhaba inceleme yapmaktan anlamam ama bir deneyeyim dedim belki alacak olan kişilerin işine yarar.
Ürünü Aliexpress'ten sipariş verdim yaklaşık 20 günde geldi normalde Çin'den daha erken gelmişti ama PTT sağ olsun 20 günde elime ulaştı.
Ürünü kuponla 207TL'ye aldım ayrıca 33 TL'de vergi ödedim. Toplamda 240 TL'ye gelmiş oldu.
Fazla kullanmadım daha fakat fiyatına göre gayet iyi olduğunu söyleyebilirim.
IMG_20210429_210726.jpg

IMG_20210429_210954.jpg

IMG_20210429_211016.jpg

Ek olarak birkaç tane sticker.

600 mAh'lık bir bataryaya sahip. Gamepad'in PC, Mac, Android, iOS ve Nintendo Switch desteği var.
Xbox kontrolcüsü tuş dizilimi kullanılıyor.
Ek olarak arkasında atanabilir 4 tane M1, M2, M3, M4 tuşları var.
Onun dışında titreşimi mevcut ve titreşim seviyesi Turbo tuşu ve alt üst D-Pad tuşlarına aynı anda basarak ayarlanabiliyor. (Azaltmak için alt D-Pad arttırmak için üst D-Pad.) 4 tane titreşim seviyesi var. Turbo modu ise atadığınız bir tuşa sürekli basmaya gerek kalmadan tuşa basılı tutup ardarda basabilmeyi sağlıyor.
X, Y, A, B tuşlarının ışıkları LB ve RB tuşlarına aynı anda basılı tutularak kapatılabiliyor. Seviye ayarlamak için ise RT, LT sağ anolog ve üst ve alt D-Pad'lere basılı tutarak ayarlanabiliyor.

Android cihazlara bağlamak için "A+Home"
iOS cihazlara bağlamak için "B+Home"
Nintendo Switch'e bağlamak için "Y+Home"
2.4G USB Dongle ile bağlamak için "X+Home" tuşlarına basılı tutmak gerekli.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Hayır bir sorun çıkarmadı. Fiyatının hakkını sonuna kadar verdi benim için. Sadece tetik tuşlarını pek beğenemedim o kadar.
Tetik tuşları cidden kötü ürünün kendim de aldım sol tetik tuşu hafif takılıyor ve ikiside çok sesli onun dışında bumperlar ölü bölgeli ama yumuşak ve hissiyatı iyi. Işıkları tek renk olsa daha iyi gözükürdü bence böyle ucuz merdiven altı ürün gibi duruyor.

Ürünü geçen hafta aldım kullanmaya başladım.
Ürünün ilk gözüme batan büyük eksi tarafı, T4 Wi-Fi alıcısı, alfa awus052nh ürünümde pinge ve hız düşüklüğüne sebebiyet verdi. Yani Wi-Fi alıcısı, kablosuz USB internet alıcımı etkiledi. İnternet kullanırken USB üzerinden çıkarmam lazım T4 alıcısını.
İkinci olarak yazılarını çok silik yazmışlar. İlk kulllanımlarda yerlerini bulmak için bayağı zorlandım.
Tutma kısımları çıkıntılı yapmışlar fakat bu elden kaymasını çok önleyemiyor.
Masa üstü PC'de oyun oynamayı seviyorum. Orada sorun çıkarmadı fakat. Android telefonda bağlantı sağlansa da tuşlar ile oynayamadım. Android üzerinde tuş kullanımını sağlamam için ne yapmam lazım?
Aslında masaüstü bir uygulaması olup, oradan ara yüzü ile, tüm ayarları kolayca yüklenmesi iyi olurdu.

Dosya Ekleri

• 16525258987692938750507279413723.jpg
    16525258987692938750507279413723.jpg
    271,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Arka tuşlarında hassasiyet var mıdır acaba? Mesela Forza oynarken gaz ve fren ayarlaması yapabiliyor muyuz?

Arka tuşlarından kasıt arka tarafında kalan tuşlardan bahsediyorsanız maalesef yok ama kendi trigger tuşları hassasiyetli yani onlarda gaz fren için kullanabilirsiniz normalde de onlar için kullanılıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı