Gamesit Brave alınır mı?

Mustafaykc

Decapat
Daha fazla  
Gamesit Brave indirime girmiş 2990 olmuş. Alınır mı sizce? Kullananlar yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hidroliğin olduğu kısımla sandalyenin ayağının birleştiği kısımdan dolayı sallanıyor çok rahatsız etmiyor. Sadece sandalye boşken salladığınızda sallanıyor. Ben takamamış da olabilirim çok zorlamak istemedim kurarken. Otururken sallanmıyor.

Hidroliğin olduğu kısımla sandalyenin ayağının birleştiği kısımdan dolayı sallanıyor çok rahatsız etmiyor. Sadece sandalye boşken salladığınızda sallanıyor. Ben takamamış da olabilirim çok zorlamak istemedim kurarken. Otururken sallanmıyor.
bugün gelecek dediğiniz noktaya özellikle dikkat edicem bakalım hayırlısı .

Konuyu hortlatayım 2 gündür kullanıyorum tip olarak çok hoş, evet dediğiniz sallantı ufaktan bendede var bu büyük ihtimalle amatsör ve koltuğun oturduğu oyuğun ufak bir boşluğundan dolayı ufak bir karton sarıp koyarsak büyük ihtimalle sallantı ortadan kalkacatır ,bana kıç tarafı baya ufak geldi anlamadım benim mi kıçım büyük yoksa koltuk mu ufak anlamadım onun dışında iyi sorun yok birde bel yastığının lastiği bir tık daha bol olabilirmiş aşağı yukarı yapmak biraz zorluyor bir kere ayarlıyacaksın öyle bırakacaksın ve oturduğumuz sünger bana bir tık sert geldi ya da bilmiyorum sürekli araba koltuğunda oturduğum için öyle geliyor olabilir onun dışında fiyatına değer birde acaip bir koku var inşallah gider yanık bir koku gibi 😂 😂

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı