Gametech GT-001 700W kasaya büyük bir ekran kartı sığar mı?

Yiigitt

Picopat
Daha fazla  
Bu işlerden pek anlamıyorum bu sistemi de forumda yaptılar SSD önemli değil demiştim ama anakart neden kötü anlamadım, anlamadım derken bilmiyorum.
Anladığım kadarıyla daha iyi bir soğutucu lazım.
Ekran kartını 2.el kötü bir şey alacağım sonra iyi bir şey alacağım
İleride alacağım büyük bir ekran kartı kasaya sığarmı onu sordum yukarıdaki diğer soruları da cevaplardanız sevinirim.

Bu işlerden pek anlamıyorum bu sistemi de forumda yaptılar SSD önemli değil demiştim ama anakart neden kötü anlamadım, anlamadım derken bilmiyorum.
Anladığım kadarıyla daha iyi bir soğutucu lazım.
Ekran kartını 2.el kötü bir şey alacağım sonra iyi bir şey alacağım
İleride alacağım büyük bir ekran kartı kasaya sığarmı onu sordum yukarıdaki diğer soruları da cevaplardanız sevinirim.
Bütçeniz ne kadar? Kasa ve PSU dan direk uzaklaş. Anakart fiyatına göre iyi değil. A serisi anakarta değmez. RAM tek 16 değil, 8+8 olmalı. Soğutucu fiyatına göre kötü.

Bütçeni söyle yeni sistem toplayalım daha iyi olur.

Bütçeniz ne kadar? Kasa ve PSU'dan direk uzaklaş. Anakart fiyatına göre iyi değil. A serisi anakarta değmez. RAM tek 16 değil, 8+8 olmalı. Soğutucu fiyatına göre kötü.

Çok teşekkürler bütçem 6000 TL ama işlemcimin R5 5600X olmasını istiyorum
Yardım edersen sevinirim
Bütçeniz ne kadar? Kasa ve PSU'dan direk uzaklaş. Anakart fiyatına göre iyi değil. A serisi anakarta değmez. RAM tek 16 değil, 8+8 olmalı. Soğutucu fiyatına göre kötü.

Bu arada RAM de MHz nedir ne işe yarar söylerseniz sevinirim.

Çok teşekkürler bütçem 6000 TL ama işlemcimin R5 5600X olmasını istiyorum
Yardım edersen sevinirim

Bu arada RAM de MHz nedir ne işe yarar söylerseniz sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RAM frekansı. Yüksek olursa daha iyi FPS alırsın. Ama 3600MHz üstüne çıkmanı tavsiye etmem, genelde sorun oluyor. Bir de CL, yani gecikme değeri artıyor. Gecikme değerinin de eksi yönde etkisi var.

Sistem parçaları ayrı ayrı toplanırsa olur mu? Bir de ileride hangi ekran kartını takmayı düşünüyorsun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

RAM frekansı. Yüksek olursa daha iyi FPS alırsın. Ama 3600MHz üstüne çıkmanı tavsiye etmem, genelde sorun oluyor. Bir de CL, yani gecikme değeri artıyor. Gecikme değerinin de eksi yönde etkisi var.

Sistem parçaları ayrı ayrı toplanırsa olur mu? Bir de ileride hangi ekran kartını takmayı düşünüyorsun?

İleride hangi ekran alacağımı bilmiyorum ama AMD düşünüyorum sistemi baştan işlemci hariç toplayabilirseniz sevinirim bütçem 6000 TL RAM 8 GB da olur ama 16 olursa daha iyi olur

Ayrıcı PSU kaç W olmalı?

Son düzenleme:

Ranker Cygnus V2 Siyah s ARGB Fanlı ATX Bilgisayar Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
(+50 TL kargosu var.)

ID-COOLING SE-224-XT White 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat
(Siyah, kırmızı veya beyaz dan istediğini seçebilirsin.)

Toplam 6384 TL yaptı. Eğer 150 TL daha katabilirsen PSU bunu alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı