Gametech Mavi 1200RPM Sessiz 12 cm Led Fan Alınır mı?

Prizmann

Hectopat
Daha fazla  
Işıklı olması ve desibelinin düşük olduğundan alasım geldi.

Olmazsa onun yerine Thermaltake Pure 12cm fan almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

3 pin olanların hızını kontrol edemiyorsunuz diye biliyorum. 4 pinli almaya ve CFM'si yüksek olmasına özen göstermek lazım.

@DeathFire çok iyi bir öneride bulundu. Sessiz, büyük, fan hızı kontrol edilebilir, aşırı yüksek bir CFM (sağladığı hava akışı) değerine sahip bir fan. Işık takıntınız yoksa aynı fiyata daha iyisini bulabileceğinizi sanmıyorum.

3 pin olanların hızını kontrol edemiyorsunuz diye biliyorum. 4 pinli almaya ve CFM'si yüksek olmasına özen göstermek lazım.

@DeathFire 3 pinli olan fanların hızı kontrol edilebiliyor anakart üzerinden. Önerdiğin fan eğer uyarsa arkadaşın kasasına gerçekten çok iyi. Genel olarak biraz geniş olduğundan sıkıntı çıkarabilir. Alternatif olarak kullandığım fanı önerebilirim. F/P anlamında gördüğüm en iyi fan sanırım.

@DeathFire 3 pinli olan fanların hızı kontrol edilebiliyor anakart üzerinden. Önerdiğin fan eğer uyarsa arkadaşın kasasına gerçekten çok iyi. Genel olarak biraz geniş olduğundan sıkıntı çıkarabilir. Alternatif olarak kullandığım fanı önerebilirim. F/P anlamında gördüğüm en iyi fan sanırım.
Dostum konuyu hortlatıyorum ama bu yukarıda bahsettiğin fanı yakın zamanda mı aldın? Stoklarında var mı diye merak ediyordum gerçekten fiyat performans ürününe benziyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı