Gametech X-coler ARGB kasa B460M-A anakarta bağlanır mı?

Fanlar gücü nereden alıyor bilemedim.
Psuya mı bağlamam gerekiyor?
Evet, PSU molex çıkışından güç alıyor. Merak etmeyin, her biri için molex çıkışı yok. Tek molex ile bütün fanlara güç veriliyor. Fanları birbirlerne bağlamanız için fanların 4 pinlik erkek-dişi tarafları var. Hepsini birbirlerine bağlayıp en sonda molex kablosunu molex girişine takıyorsunuz.

Evet, PSU molex çıkışından güç alıyor. Merak etmeyin, her biri için molex çıkışı yok. Tek molex ile bütün fanlara güç veriliyor. Fanları birbirlerne bağlamanız için fanların 4 pinlik erkek-dişi tarafları var. Hepsini birbirlerine bağlayıp en sonda molex kablosunu molex girişine takıyorsunuz.
Hocam anakart kutusunda gelen yükseltme vidalarını bu kasa için taktınız mı?

Hocam anakart kutusunda gelen yükseltme vidalarını bu kasa için taktınız mı?
Anakart kutusundan yükseltme vidaları çıkmıyor. Keza zaten hazır şekilde takılmış olarak geliyor kasaya yükseltmeler. Kasanın yanında bol bol vida gönderiyorlar ekstradan.

Anakart kutusundan yükseltme vidaları çıkmıyor. Keza zaten hazır şekilde takılmış olarak geliyor kasaya yükseltmeler. Kasanın yanında bol bol vida gönderiyorlar ekstradan.

Hocam ASUS Prime b 460M-A anakart kutusundan 4 tane vida çıkıyor yükseltmek için.
Takılmış olarak geliyorsa gerek kalmadı teşekkürler.

Sıkıntı yok ancak ben de net bir şey diyemiyorum :)
fotoğraf atarsanız iyi olur.

Evet bende baktım M.2 SSD vidalarıymış. Sağ olun hocam.
Hocam kolay gelsin kasayı bugün aldım ve kasadaki güç bağlantısı ile fanları çalıştıramadım.
rt 5600 xt ekran kartını tek vida ile takabildim kasaya ve kasa gerçekten cok küçük.
Ekran kartı ni 2 vida ile takmak icin büyük ihtinal kasaya delik açacağım.Hafiften yamuk duruyor ekran kartı.
Psum sharkon 650w 80+ fakat argb güç fan girişini birlestiremiyorum suanda.
Ben mi hata yaptım yoksa psumdan dolayı mi böyle oldu kararsızım.

Son düzenleme:
Merhaba, @MoonDrag fanlar anakarta mı bağlanıyor yoksa PSU'dan Molex ile mi? Fanların hızını kontrol edebiliyor musunuz? Mümkünse fan bağlantı kablosu ve ucunun fotosunu yükler misiniz?

Fanlar birbirine bağlanıp, ardından en son Molex kablosu ile birleştiriyor. Hayır, hızını kontrol edemiyorsunuz. Kasayı sattığım için ürün fotoğrafını göndermem mümkün değil. Ancak fanlar gayet normal ses çıkarıyor. Sesli olduğunu söylemek güç.

Geri
Yukarı