GameX 2015 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı

Evet bir fuar zamanı daha geldi çattı. Her ne kadar Gamescom'a katılma konusunda şansımız yaver gitmese de burnumuzun dibine her yıl kurulan bu fuarı es geçmek olmaz. 17 Aralık tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan etkinliğe bu sene BBM, Corsair, Level, DoğanBurda, Gigabyte, JoyGame, MSI, Nvidia, PcNet, Playstation, Samsung ve adını sayamadığım onlarca firma katılım gösterecek.

Pc , Konsol ve Mobil oyunlar
Turnuvalar
Hediyeli Yarışmalar
Bir Çok Promosyon Ürünler
Oyuncu Bilgisayarları
Seçkin Youtuberlar
Streamerlar
.
.
.
liste uzuyor gidiyor. Zaman kaybetmeden online davetiyenizi aşağıdaki adresten alabilirsiniz.

GameX 2015 Ücretsiz Online Davetiye
1417743680_gamex12-660x400.jpg

LoL hiç oynamadım ama Cosplay'leri çok enteresan oluyor. Şöyle görüntülere çok rastlıyorsunuz alanda :D
1380031425_sol-turnuva-4-kopya.jpg

Hatta bir arkadaş Jinx kostümü yapmıştı kendine, buraya atamayacağım baya bi 18+'ydı lakin :)

Bu kostüm ile Gamex benzeri bir yere gitti mi bari ? :kıkırda:
Gerçekten çok iyi Cosplayerlar var. Türkiye'de mesela Melodi Kızılgün fena değil fakat JessicaNigri daima favorim. :kalp:

Ben gecen seneki gamexe gitmistim. Tam anlami ile rüya gibiydi benim için. Final bullet turnuvasına adımı yazdırmıstım ama seçilmemiştim. Bu senede inşallah gidicem. Keşke bir teknopat Standı olsaydı.

Bu listeye Ceyda Doğan Karaş'ı da ekleyebiliriz. Bir aksilik olmazsa o da alanda olacak.

Melodi Kızılgün mükemmel bir Katarina cosplay yapmıştı.

Ben gecen seneki gamexe gitmistim. Tam anlami ile rüya gibiydi benim için. Final bullet turnuvasına adımı yazdırmıstım ama seçilmemiştim. Bu senede inşallah gidicem. Keşke bir teknopat Standı olsaydı.
Stand zor ama üyeleri orada yakalarsak aynı işi görür gibime geliyor :)

Yanlış hatırlamıyorsam Ceyda Doğan Karaş'da Katarina cosplay yapmıştı değil mi ? Başarılı olan ikisi vardı zaten sanırım.
Türk cosplayerlardan favorim daima Anzujaamu. :X3::X3:
Bu arada Ceyda Doğan Karaş Pokemon'dan roket takımının da cosplayini yapmıştı değil mi ? :)

Onun girmediği kılık kalmadı zaten. Ufacık boyu var türlü türlü huyu var :)

Anzujaamu'yu duymamıştım ne yalan söyleyim, şimdi baktım. Animeden fırlamış gibi, baya başarılı.

e-spor bu yıl GameX'in en büyük kozu. Her ne kadar elimi dahi sürmemiş olsam da LoL ve Dota maçları mükemmel oluyor. Eski Frozen Throne'cuyuz biz. Orada bıraktık olayı :)

Ahaha, zirvede bırakmakla aynı şey. Warcraft 3 hepsinin atası. :neo: Anzujaamu, evet genelde anime üzerine cosplay tasarımları yapıyor. Bir animesever olarak hayranıyım. :kalp:
e-Spor aslında hiç umrumda değildi fakat işin içine Beşiktaş girdikten sonra ilgilenmeye başladım diyebilirim. :facepalm::facepalm:

Başlamanızı tavsiye ederim ayrıca. (y) Her ne kadar argo ve küfür en üst düzeyde de olsa arkadaşlarınla girdiğinde gerçekten eğlenceli oluyor.

İşyerinde çok taciz ediliyorum bu konuda. Çılgın gibi Dota2 oynuyorlar bütün gece, sabah herkesin gözler kan çanağı geliyorlar işe. Ağzımdan kaçırdım bir kere "Dota oynadım zamanında" diye. Demez olaydım. Her fırsatta telefondan, internetten, yüz yüze ısrar. Ama gelin fuara gidelim dibine kadar kapışırsınız diyorum, yok. :)

İşyerinde çok taciz ediliyorum bu konuda. Çılgın gibi Dota2 oynuyorlar bütün gece, sabah herkesin gözler kan çanağı geliyorlar işe. Ağzımdan kaçırdım bir kere "Dota oynadım zamanında" diye. Demez olaydım. Her fırsatta telefondan, internetten, yüz yüze ısrar. Ama gelin fuara gidelim dibine kadar kapışırsınız diyorum, yok. :)
Dota 2 aslında çok güzel oyundu ama LOL gittikçe gelişiyor ve malesef Dota 2 yerinde saydı hep. Ha tabi hala daha oynanacak bir oyun. Ah şu Warcraft'a bir güncelleme gelse de günlerce uyumasak .. :hasta:

WoW'da Pandaria denen saçmalıktan sonra bıraktım. Panda'dan savaşçı mı olur? Bu konuda katıyım maalesef. :) The Elder Scrolls Online da olacakmış galiba tanıtımlar arasında. Yüzyılın faciasının neyini tanıtacaklar bakalım gidip görücez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı