GameX 2015 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı

Evet bir fuar zamanı daha geldi çattı. Her ne kadar Gamescom'a katılma konusunda şansımız yaver gitmese de burnumuzun dibine her yıl kurulan bu fuarı es geçmek olmaz. 17 Aralık tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan etkinliğe bu sene BBM, Corsair, Level, DoğanBurda, Gigabyte, JoyGame, MSI, Nvidia, PcNet, Playstation, Samsung ve adını sayamadığım onlarca firma katılım gösterecek.

Pc , Konsol ve Mobil oyunlar
Turnuvalar
Hediyeli Yarışmalar
Bir Çok Promosyon Ürünler
Oyuncu Bilgisayarları
Seçkin Youtuberlar
Streamerlar
.
.
.
liste uzuyor gidiyor. Zaman kaybetmeden online davetiyenizi aşağıdaki adresten alabilirsiniz.

GameX 2015 Ücretsiz Online Davetiye
1417743680_gamex12-660x400.jpg

Hahaha, ben WoW'u hiç oynamadım. En son Frozen Throne işte. :) Gözlerimi konuda bırakacağım biraz daha zorlarsam kendimi, kusura bakmayın. Sohbetiniz için teşekkürler. (y):neşeli:

Geçen sene gittiğimizde tamamıle efsaneydi. Çoluk çocuktan çok istediğimiz birkaç oyunu oynayamamış olsakta Youtuber, Streamer ve cosplayler ile bayağı bi fotoğraf çekinmiştik. Yine gideceğiz inşallah. :D (99'luyum bu arada :D )

Son düzenleme:
Fuara bugün gittim çok soğuktu ve aşırı şekilde çoluk çocuk vardı cs go standı kurmamaları çok kötü olmuş bugün sadece Melih Uçar, Enes Batur ve Space Soldiers vardı.
Çok duramadım aşırı sıkıcıydı.

Evet ikili olarak gelmişlerdi. Keşke rastlasaymışınız. Halbuki bu sene çok kalabalık değildi nasıl rastlayamadınız anlayamadım. Bilgisayar standlarını gezip, tanıdıklarıyla sohbet ettiler. Hep takipteydim (y)

Keşke gelseydim ya ne kadar çok şey kaçırmışım. Hem ali ve recep abiler gelmiş. Hemde multiplayer ekibini kaçırdım. Pişman oldum resmen. Geçen sene ilk gün gitmiştim çok sıkıcı diye gitmedim bu sene tüh ya recep ve ali abiyle tanişmak çok isterdim ya kısmet ne diyelim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı