Gaming-DuAL6700XT alınır mı?

batuhan007

Kilopat
Daha fazla  
Çok kararsızım sistemler neredeyse aynı sayılır sizce hangisi tercih edilmeli? Oyun odaklı.

Sistem 1 bu sistemin anakartını B550M-A/CSM olarak değiştireceğim alacağım takdirde.

Sistem 2 bu sistemin anakartı B660M- k olmalı sanırım tercih edilirse.

Sistem 3 bu sistemde ise anakart seçeneği B660-Plus olarak var.

Sistem 4

Anakartlar dışında fazla bir özelleştirme seçeneği zaten yok. Tereddüt ettiğim nokta AMD vs Intel arasında en F/P sistemi tercih etmek istiyorum. Sizin yorumlarınız neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sebepleri ile birlikte açıklayabilirseniz sevinirim. Bildiğim kadarıyla aynı ayardaki NVIDIA kartla topladığımızda fiyat bütçeyi aşıyor.

Hocam ben daha bu sabah sistem aldım istersem RX 6700 alabilirdim ama ben RTX 3060 almayı tercih ettim bu WattMan mevzuları yüzünden uğraşamam ben onlarla.

Hocam ben daha bu sabah sistem aldım istersem RX 6700 alabilirdim ama ben RTX 3060 almayı tercih ettim bu WattMan mevzuları yüzünden uğraşamam ben onlarla.
WattMan hataları fazlasıyla azaldı. Oyun için alınacaksa AMD mantıklı oluyor.

RX 6xxx serisinde büyük çoğunlukla fixlendi bu durum, oradan buradan duyupta gidip RX 6700 yerine 3060 tercih ettiyseniz geçmiş olsun.

Geri
Yukarı