Gaming Gecesi Nedir?

James Donkey 710 satın almıştım kulaklık bozuk gibi bir şey çıktı. Çoğunlukla iade ürünü satıyorlar muhtemelen.

James Donkey 710 satın almıştım kulaklık bozuk gibi bir şey çıktı. Çoğunlukla iade ürünü satıyorlar muhtemelen.
Hocam bu iade ürünleri, ikinci el ürünleri satıyorlar olayı yalan. Müşteri hizmetlerinin kendisine sordum ve böyle bir şeyin kesinlikle olmadığını belirttiler.

Cuma günü belli ürünlerde sınırlı stoklarda olan indirimlerdir. Bazen güzel indirimler olabiliyor mesela internette 200 TL olan Asus TUF M3'ü 150 TL'ye indirmişlerdi. 50 TL az değil.

Hocam bu iade ürünleri, ikinci el ürünleri satıyorlar olayı yalan. Müşteri hizmetlerinin kendisine sordum ve böyle bir şeyin kesinlikle olmadığını belirttiler.
Ne diyeceklerdi?
"Iı, şey aslında..." falan mı? :D
İkinci el falan saçma biraz da iade ürün satıyor olabilirler.

Her hafta genellikle farklı ürünler indirime giriyor. Fakat bazı ürünlerin tekrar tekrar indirime girdiği oluyor. Müşterilere ucuz fiyattan ürünleri satmak ve memnuniyeti sağlamak amacıyla her cuma akşamı böyle bir kampanya yapılıyor.

Ara sıra güzel indirimler olduğu oluyor. Fakat geneli indirme bindirmeden ibaret.

İndirime girecek ürünler saat 19.00'dan itibaren aralıklarla belli olmaya başlıyor. Saat 22.00'a kadar da tek tek belli oluyor. 22.00'da ise fiyatlar açıklanıyor.

Vallahi alacaktım ben, klavye alacağım zaman 1 ay kadar bekledim 1 tane bile Corsair klavye indirime girmedi ben de almadım, K95 900 TL’ye düşseydi bile alacaktım yapmadılar. Bir şeyler almayı düşünüyordum ama içime şüphe düştü artık almadan 2-3 kere düşünürüm. 😁

Biraz fazla iyi niyet var sende. 😁 Dikkat et suistimal ederler. 😁

Vallahi alacaktım ben, klavye alacağım zaman 1 ay kadar bekledim 1 tane bile Corsair klavye indirime girmedi ben de almadım, K95 900 TL’ye düşseydi bile alacaktım yapmadılar. Bir şeyler almayı düşünüyordum ama içime şüphe düştü artık almadan 2-3 kere düşünürüm. 😁

Biraz fazla iyi niyet var sende. 😁 Dikkat et suistimal ederler. 😁
Öyle bir delikanlı daha anasının karnından çıkmadı. :)
Sizde hemen inandınız buna:)
Ben iade, teşhir, tamir edilmiş vs. ürünleri sattıklarına inanıyorum çoğunlukla.
Ben inanmıyorum. 4 tane siparişim oldu incehesap'tan. Hiçbir sıkıntı çıkmadı. Belki size sorunlu ürün göndermişlerdir. O kısmını ben bilemem malesef.
Ne diyeceklerdi?
"Iı, şey aslında..." falan mı? :D
İkinci el falan saçma biraz da iade ürün satıyor olabilirler.
Ben 4 siparişimde de hiçbir sıkıntı yaşamadım. Siz herhangi bir sorunla karşılaştıysanız o kısmını ben bilemem.

Son düzenleme:
Aldığınız ürünlere gelince bakın. Zaten iade ürünler anlaşılıyor. Sıfır diye aldığınız çoğu şey zaten ikinci el oluyor. Güzel indirimler olduğu zaman kaçırmayın stoklar çabuk bitiyor.

Geri
Yukarı