Gaming Gecesi rezilliği

Arada keçiler da olacak ki firmalar süt sağabilsin. Bilirsin keçi sütü güzel olur.

Esas keçi sütünü Vatan, Mediamarkt gibi mağazalar sağıyor. 2100 TL'ye R5 3600 almak ister miydin? 2600 TL'ye 3600XT'ye ne dersin?

Artık 3-5 belli başlı mağaza dışında alışveriş yapmaz oldum ben.

Ryzen 3100 1650 Super sistem toplanabilir evet ama çok fazla yerden yere vurmuşsunuz bana kalırsa. Biri teker teker dökülecek sistemi para çöpe gitti falan demiş. Ryzen 5 2600, RX 580 bir setup dökülmez falan. Ha SSD, güç kaynağı kalitesiz o ayrı. Besleyemese ve sistemi açmayacak iki gün sonra bozulacak falan olsa hiç üretmez ve koymayacaklarını biraz düşünebilirsiniz. Yani ne de olsa James donkey SSD 1-2 sene kullanan ve Gamepower güç kaynağı kullanan insanlar tonla ben değiştiren ve araştırıp kaliteli bir şeyler alan az kişi gördüm. Yani güzel bir sistem araştırıp içindeki SSD ekstra depolama olarak kalır, PSU ikinci el daha ucuza satılır kaliteli bir PSU alır çok ısınıyor ise Mesh panel bir kasa tercih edilir. 4300 TL fiyat gayet normal. Zaten şu anda 4700 TL olarak belirtiliyor. İndirimden 6000 TL'ye düşme olayı şöyle o bir pazarlama taktiği her ürüne yapıyorlar örneğin bir SSD'yi 305 TL'ye satıyorlar ise üstüne 345 TL yazıyorlar maksat indirim gibi gözüksün çok takılmaya gerek yok. Gerek gaming gecesi olsun gerek normal olsun bir çok alışverişim oldu bir sorun yaşamadım. Çok abartmaya gerek yok alanlara hayırlı uğurlu olsun umarım araştırıp parçalarını daha kalitelisi ile değiştirirler.

Yani güzel bir sistem araştırıp içindeki SSD ekstra depolama olarak kalır, PSU ikinci el daha ucuza satılır kaliteli bir PSU alır çok ısınıyor ise Mesh panel bir kasa tercih edilir
Gaming Gecesi'nden araştırma yapmadan paldır küldür sistem alan birinin bu yükseltmeleri yapacak kadar bilgili olduğuna inanıyor musunuz?
Dökülmekten kastım PSU bozulacak büyük ihtimalle, açılmayacak. SSD sorun çıkarabilir.
Kasada hava alacak yer yok neredeyse, cayır cayır yanacak sistem.
Ha araştırma yapar düzenler kullanır ona bir şey diyemeyiz.

Gaming Gecesi'nden araştırma yapmadan paldır küldür sistem alan birinin bu yükseltmeleri yapacak kadar bilgili olduğuna inanıyor musunuz?
Dökülmekten kastım PSU bozulacak büyük ihtimalle, açılmayacak. SSD sorun çıkarabilir.
Kasada hava alacak yer yok neredeyse, cayır cayır yanacak sistem.
Ha araştırma yapar düzenler kullanır ona bir şey diyemeyiz.
Cayır cayır yanmaz ama tabi daha sıcak çalışacaktır malum. PSU Büyük ihtimalle bozulur mu, kalitesiz işi şansa bırakıyoruz. Ani bir elektrik kesintisi ile bozulabilir, SSD o kadar sorun yaşayacağını düşünmüyorum kullanılabilir. Güç kaynağı hariç problem olmaz hocam ya bize alana hayırlı olsun demek düşer.

Esas keçi sütünü Vatan, Mediamarkt gibi mağazalar sağıyor. 2100 TL'ye R5 3600 almak ister miydin? 2600 TL'ye 3600XT'ye ne dersin?

Artık 3-5 belli başlı mağaza dışında alışveriş yapmaz oldum ben.
Geç almama rağmen 2-3 ay önce 1.400₺ verip aldığım Ryzen 5 3600'ü şu an dediğin fiyatlara satıyorlar. Tabi sadece Vatan değil, çoğu mağaza aynı...

Yeni konular

Geri
Yukarı