Gaming.Gen ödeme ekranından sonra beyaz sayfada kalıyor

S4lihh

Hectopat
Gaming.Gen.TR'den hazır sistem alacaktım. Kart bilgilerimi giriyorum, telefona gelen onay kodunu da giriyorum, sonrasında beyaz sayfada kalıyor. Siparişlerim kısmına girince de, beklemede olarak gözüküyor, tekrardan ödeme'ye basıyorum bilgileri girdikten sonra tekrar beyaz sayfada kalıyor. Daha önceden bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?
1704106065592.png

Müşteri hizmetiyle görüş ya da farklı tarayıcıyla dene.

Başka tarayıcıyla ve telefondan denedim şimdi. Maalesef yine beyaz ekranda kalıyor. Önceden de monitör almıştım, yine aynı sorun vardı ama uzun süre geçtiği için nasıl çözmüştüm hatırlamıyorum. Sonradan mı çekilecek acaba para? Ödeme başarısız falan demiyor çünkü, detaylara girince "1 Ocak 2024 tarihinde verildi ve şu anda Beklemede durumundadır." diyor.

Başka tarayıcıyla ve telefondan denedim şimdi. Maalesef yine beyaz ekranda kalıyor. Önceden de monitör almıştım, yine aynı sorun vardı ama uzun süre geçtiği için nasıl çözmüştüm hatırlamıyorum. Sonradan mı çekilecek acaba para? Ödeme başarısız falan demiyor çünkü, detaylara girince "1 Ocak 2024 tarihinde verildi ve şu anda Beklemede durumundadır." diyor.
Müşteri hizmetleri ile görüş

Yeni konular

Geri
Yukarı