Gaming.gen.tr 5 aylık kulaklık kırıldı

Loroz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Kasım'da gaming.gen.tr üzerinden aldığım Razer marka kulaklığın ufak bir kısmı, dün herhangi bir kaza olmamasına rağmen durup dururken kırıldı.
Faturası kutusu vs. duruyor. Daha önceden tecrübeli olanlar ne yapmam gerektiğini paylaşabilir mi acaba?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Kasım'da gaming.gen.tr üzerinden aldığım Razer marka kulaklığın ufak bir kısmı, dün herhangi bir kaza olmamasına rağmen durup dururken kırıldı.
Faturası kutusu vs. duruyor. Daha önceden tecrübeli olanlar ne yapmam gerektiğini paylaşabilir mi acaba?

Teşekkürler.

Hangi kulaklık?

Merhaba,

Teşekkürler.
Destek'ten yaz.

Kırılmalar genelde kullanıcı hatası oluyor. Pek bir şey yapabileceğinizi sanmıyorum ama destek üzerinden iletişime geçmeniz gerekir.
Arkadaşın dediği gibi , kırılmalar genellikle kullanıcı hatası oluyor Razer teknik serviste ne kadar yardım eder bilmiyorum onlar Logitech ve Corsair kadar insaflı değil diye biliyorum.

Hiçbir şey durup dururken kırılmaz.
Garantiye en son arena bakıyordu benim kullanıcı hatasıyla dolu Razer kulaklığımı sıfırıyla değiştirmişlerdi şansınızı deneyin.

Kulaklık markası Razer Barracuda X
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler destekten yazacağım.

Bu arada gerçekten düşürme ya da çarpa gibi bir durum olmadı. Kısa bir araştırma yaptım; bu modelde bu sorunu yaşayan bir kaç kişi daha olmuş.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-04-01 at 13.56.22.jpeg
    WhatsApp Image 2024-04-01 at 13.56.22.jpeg
    133 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı