Çözüldü Gaming Gen TR arızalı olarak gönderilen monitörü geri gönderdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ffck1

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar Gaming gen TR'den almış olduğum Dell G2422HS monitörüm arızalandı Şikayetvar konum üzerine beni arayıp monitörü bize gönderip iade veya değişim yapabileceğimi söylediler. Bende gönderdim monitörü müşteri hizmetlerini arayıp iade dememe rağmen monitörü bana geri göndermişler. Bende kargoyu almayıp geri gönderdim ve Gaming gen TR'yi aradığımda tamam iade yaparız gelsin monitör dediler ve monitör onlara ulaşmıştı. Neredeyse her gün arayıp bilgi aldım neyse şimdi ben yine Gaming geni aradım konuştum bana monitör elimize ulaştı dediler. Bu hafta içi iadesi yapılır dediler. Ben de iade beklerken sabah kargo şirketi kapımı çalarak bana monitörü getirmişti. Arızalı olarak gönderdiğim monitör sonra alıp Gaming geni aradığımda bana monitörde hiçbirsorun olmadığını söylediler. Bende dedim 1.5 2 haftadır bekliyorum müşteri hizmetleri bana iadesi olur dedi. Konuştuk sonra bana monitörü geri kargolayın dediler. Bende hasta halimle gittim Yurtiçi Kargo'ya geri gönderdim ve bana faturanın çıktısını alıp ad soyad bir de iade olarak yazın dedi. Bende çıktısını alıp yazdım ve bir tane daha kağıda ekstra olarak yazdım. 1.5 2 haftadan beri oyalıyorlar beni eğer yine sorun çıkarsa THH'ye başvurmaktan çekinmem.

Dosya Ekleri

• yurtiçikargo.PNG
    yurtiçikargo.PNG
    47,6 KB · Görüntüleme: 81
Eğer arızalı değilse arızalı diye gönderirseniz ben de geri gönderirim 100 kere başka bir sebep bılun iade için.

Videoyu atar mısınız hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Görüntü biraz kötü telefonumun kamerası biraz sıkıntılı o yüzden kusura bakmayın.

Hocam eğer yapamazsanız hukuki yöntemlere başvuracağım deyin yüksek ihtimal yaparalar.

Bende öyle düşünüyorum hakkımı aramaktan vazgeçmem bende yeni monitör bakıyordum iadem gelince gidip mağazadan test ettirip alacaktım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Görüntü biraz kötü telefonumun kamerası biraz sıkıntılı o yüzden kusura bakmayın.

Bende öyle düşünüyorum hakkımı aramaktan vazgeçmem bende yeni monitör bakıyordum iadem gelince gidip mağazadan test ettirip alacaktım.
Hoca. Bu videoyu gaminggene sitesindeki destek hattına gönderin böyle mükemmel bir firma hata yapmış olabilir son bir kez de düzelteceğine eminim

4500 TL bütçem var para iadesi istiyorum bu sefer iade olur diye umuyorum zaten bu olay benim moralimi çok bozmuştu bir de videoyu mail olarak da atmıştım.

4500 TL bütçem var para iadesi istiyorum bu sefer iade olur diye umuyorum zaten bu olay benim moralimi çok bozmuştu bir de videoyu mail olarak da atmıştım.
Hocam bende gaminggen den hazır sistem alacağım inşallah sorun çıkmaz

İnşallah çıkmaz ben İtopya'dan buldum iademi alayım mağazasından gidip test ettirip alacağım.
Şimdi bütün forumlarda konu açmaya çalışacağım.

Geri
Yukarı