Gaming gen TR deneyimi

Herkese merhaba, geçen pazartesi Gaming.gen.tr'den bir hazır sistem aldım. Sistem salı günü elime ulaştı. Güzel bir şekilde paketlenmişti. Kasayı fişe taktım, kasa çalıştı falan, buraya kadar her şey güzel ama sonra kasayı monitöre bağladım. Klavye, mouseu falan taktım. Ve sonra güç düğmesine basınca kasa açılmadı. Açılmadı kasa, o anda bana anlık bir kalp krizi geldi. Neye uğradığımı şaşırdım. Allah kimseye yaşatmasın. Sonra biraz kurcalayınca anladım ki bozuk güç kablosuyla yollamışlar. Kabloyu hafifçe elimle oynatınca falan kasa çalışıyordu. Kablonun bozuk olması pek sorun değil ama bu sanki işlerini biraz baştan savma yaptıklarını gösteriyor. Ve umarım ilerleyen günlerde sistemde bir sıkıntı yaşamam. Eğer buradan bir sistem alacak olan varsa kendi deneyimimi söylemek istedim. İyi günler.

Kabloyu tam takamamış olabilir misin? İyice oturttun mu? Bazıları kırarım diye kabloyu zorlayıp oturtmuyor da on

Kabloyu tam takamamış olabilir misin? İyice oturttun mu? Bazıları kırarım diye kabloyu zorlayıp oturtmuyor da ondan dedim

Kabloyu tam koydum. Kablo azcık oynatınca enerji gelip gidiyor. Dediğim gibi sıkıntı değil ama olmasa daha iyi olurdu.
Hocam dikkat edin kısa devre yaptırmasın da kabl

Hocam dikkat edin kısa devre yaptırmasın da kablo :D

Yok kablo tamamen sıkıntılı. Yenisini aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı