Gaming.gen.TR iade parası ne zaman gelir?

tlhaa

Centipat
Daha fazla  
Gaming.gen.TR üzerinden bir hazır sistem aldım. Sistemin anakarti bozuktu. Ekrana görüntü gelmiyordu. Bu sabah Yurtiçi Kargo'ya teslim ettim. Para tahmini ne zaman gelir? Yaşayan var mı?

Gaming.gen.TR üzerinden bir hazır sistem aldım. Sistemin anakarti bozuktu. Ekrana görüntü gelmiyordu. Bu sabah Yurtiçi Kargo'ya teslim ettim. Para tahmini ne zaman gelir? Yaşayan var mı?
Anakartının bozuk olduğunu nasıl anladınız hocam?

Anakartının bozuk olduğunu nasıl anladınız hocam?

Çok bilgim yok ama ekran kartına bağladım monitörün DP kablosunu monitöre ekran gelmedi HDMI denedim yine gelmedi en sonunda anakarta taktım yine ekran gelmedi anakarttan şüphelendim bende.

BIOS güncellemesi yapmanız gerekiyordu belki de.

Hiç ekran gelmiyordu ki nasıl yapacağım.

Çok bilgim yok ama ekran kartına bağladım monitörün DP kablosunu monitöre ekran gelmedi HDMI denedim yine gelmedi en sonunda anakarta taktım yine ekran gelmedi anakarttan şüphelendim bende.

Hiç ekran gelmiyordu ki nasıl yapacağım.
Monitörünüz yeni miydi hocam yani monitörde bir sorun yokturdu değil mi? Sisteminiz açılıyor muydu kasayı açtığınız zaman?

Monitörünüz yeni miydi hocam yani monitörde bir sorun yokturdu değil mi? Sisteminiz açılıyor muydu kasayı açtığınız zaman?

Sistem çalışıyordu evet monitörü de başka bir sistem ile test etmiştim zaten sıkıntısı yoktu. RAM'leri cikartmayi BIOS pilini çıkartmayı denedim ama gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı