Gaming.gen.TR iade süreci

okan04

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Gaming.gen.TR'den monitör siparişi verdim, ürün kargoya verildiğinde, aradım ve kargonun gelmemesini, iade edeceğimi söyledim.

Ürün kapıya geldiğinde almayın ve orada iade edin dediler.

Yurtiçi Kargo geldiğinde iade etmem istiyorum dedim, fakat ne dediysem kendisinin taşeron çalıştığını ve iade almadığını söyledi.

Gaming'i aradım sorun yok, gidin Yurtiçi Kargo'ya verin, kod vermemize gerek yok bizim firma ismini söyleyin ücretsiz şekilde iade edin dediler.

Bugün gittim ve Yurtiçi Kargo'ya Gaming'in ismini verdim ve böyle bir durum yok ücret alırız dediler 70 TL istediler

Asıl saçma olan da Gaming sitesin de iade vs hiçbir seçenek yok, Allah'a emanet iş yapıyorlar.

Kargocu kapıya geldiğinde salağa yatıp o da ne? Ne kargosu? Kime gelmiş o v.s deyip kafasını karıştırsan şubeye geri götürürdü muhabbete girince laf cambazı kargocu ağzıyla manipüle etmiş sizi.

Gaming gene 4 5 defa kargo gönderdim ücret falan ödemedim anlaşmalı olduğu için. Gönderirken beta oyun şirketine gönderiyorum diyeceksin ve onların adresini söyleyeceksin ücret isteyemezler. Anlaşmalı şirket olduğunu söyle Gaming gen değil beta oyun şirketi olduğunu söyle.

Gaming gene 4 5 defa kargo gönderdim ücret falan ödemedim anlaşmalı olduğu için. Gönderirken beta oyun şirketine gönderiyorum diyeceksin ve onların adresini söyleyeceksin ücret isteyemezler. Anlaşmalı şirket olduğunu söyle Gaming gen değil beta oyun şirketi olduğunu söyle.

Hocam herhangi bir problem yaşadınız mı bugün ben de hazır sistemimi iade etmiştim içine faturamın falan kopyasını koyup.

Geri
Yukarı