GAMİNG.GEN.tr siparişi iptal etmiş

Bütçe
17.500
Geçmiş olsun, hallolur diye düşünüyorum. Ben de sipariş verdim, gelince konu açarım inşallah.

Testlerinizi yaparsanız yine paylaşın size zahmet.

Teşekkür ederim size de hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın :) tabii ki ekran kartı sorununu çözünce test sonuçlarını güncel olarak paylaşacağım.

Teşekkür ederim size de hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın :) tabii ki ekran kartı sorununu çözünce test sonuçlarını güncel olarak paylaşacağım.
Gaming gen TR ürünün kendilerine gönderilmesini kabul etti teknik servis tarafından mail aldım bugün itibari ile hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılsın diye üst birimler ile görüşeceklerini söylediler.

Son düzenleme:
Gaming gen TR ürünün kendilerine gönderilmesini kabul etti teknik servis tarafından mail aldım bugün itibari ile hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılsın diye üst birimler ile görüşeceklerini söylediler.
Güzel haber hocam. Gelişmeleri aktarırsınız.

Hocam ne yaptınız? Bir de size kaç günde geldi sistem? Sitede paketlendi diyor ama aradığımda kargoya verildi diyor anlayamadım.

Son düzenleme:
Güzel haber hocam. Gelişmeleri aktarırsınız.

Hocam ne yaptınız? Bir de size kaç günde geldi sistem? Sitede paketlendi diyor ama aradığımda kargoya verildi diyor anlayamadım.
Hocam ekran kartını yolladım 1 hafta önce hala teknik servisin dönüş yapmasını bekliyorum. Ben sistemi sipariş ettikten sonra 9 günde falan geldi hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı