Çözüldü Gaming.GEN.TR'den alınan hazır sistemin kablolaması iyi değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Awisyoe

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Gaming.Gen.TR 'den hazır sistem satın aldım fakat kasanın arkasını açtığımda çoğu kablo dağınık, çoğu birbiriyle temas ediyor. Bu bir sıkıntı yaratır mı ne yapabilirim kırmızı siyah ince kablolar da var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu şekilde hocam.

Pek anlamıyorum bu bilgisayar işlerinden düzenlersem atarım.

Normaldir. Ön tarafta kablo kirliliği olmaması için bu şekilde arkaya sıkıştırılıyor. Bu kablolar birbirine temas edince bir şey olmuyor merak etmeyin.
Herkese merhaba, arkadaşlar. Gaming.Gen.TR'den hazır sistem satın aldım fakat kasanın arkasını açtığımda çoğu kablo dağınık, çoğu birbiriyle temas ediyor. Bu bir sıkıntı yaratır mı ne yapabilirim kırmızı siyah ince kablolar da var?

Fotoğraf ekler misiniz? Zaten kasanın arka tarafında kablo kirliliği olması normal.

Herkese merhaba, arkadaşlar. Gaming.Gen.TR'den hazır sistem satın aldım fakat kasanın arkasını açtığımda çoğu kablo dağınık, çoğu birbiriyle temas ediyor. Bu bir sıkıntı yaratır mı ne yapabilirim kırmızı siyah ince kablolar da var?

Hocam kabloları düzenleme şansınız var mı düzenledikten sonra fotoğraf atar mısınız?

Dosya Ekleri

• IMG_1180.jpeg
    IMG_1180.jpeg
    257 KB · Görüntüleme: 42

Geri
Yukarı