Gaming.gen.tr'den alınan monitör arıza yaptı

ffck1

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba Gaming gen üzerinden almış olduğum monitör aldıktan 2 gün sonra bozuldu. Güç kablosunu taktığım zaman cız diye ses geliyor ve monitör çalışmıyor. Ben bu monitör için değişim ya da iade talep edebilir miyim herhangi sorun çıkar mı? Gaming gen'e mail attım Şikayetvar sitesine de yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığında çalışıyor muydu?

Evet test ettim ölü piksel filan sonra kapadım ertesi gün akşamda monitörü açtım ve cızırtı sesi geldi ve görüntü gitti monitör çalışmadı güç kablosunu taktığım zamanda çalışmıyor cızırtı sesi geliyor. Bilgisayarımıda bugün garantiye verdim her şey üst üste geliyor vallahi moral filan kalmadı.

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba Gaming gen üzerinden almış olduğum monitör aldıktan 2 gün sonra bozuldu. Güç kablosunu taktığım zaman cız diye ses geliyor ve monitör çalışmıyor. Ben bu monitör için değişim ya da iade talep edebilir miyim herhangi sorun çıkar mı? Gaming gen'e mail attım Şikayetvar sitesine de yazdım.

Gaminggen'in müşteri hizmetleri ile ilgili şikayetler vardı. Monitörün kendi müşteri hizmetleri ile iletişime geçip sonuç alan insanları görmüştüm bu tür durumlarda Gaminggen ile iletişime geçmek sonuç vermeyince.

Hocam geçmiş olsun gamingentr ile iletişime geç, çok sıcakkanlılar yardımcı olurlar merak etme iyi sosyaller.

Çok teşekkür ederim geçeceğim iletişime dediğim gibi moral filan kalmadı buradan bilgilendirme yaparım.

Gaminggen'in müşteri hizmetleri ile ilgili şikayetler vardı. Monitörün kendi müşteri hizmetleri ile iletişime geçip sonuç alan insanları görmüştüm bu tür durumlarda gaminggen ile iletişime geçmek sonuç vermeyince.

Eğer Gaming gen ile sıkıntı olursa bende böyle yapmayı düşünüyorum.

Hangi monitörü aldınız?

Dell G2422HS modeli.

Arkadaşlar Gaming gen bugün beni arayarak ulaştılar ve benden özür dileyerek iade veya değişim yapabileceklerini söylediler bende değişim istedim bu süreçte forumdan bana yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim konu çözülmüştür.

Dell G2422HS modeli.

Arkadaşlar Gaming gen bugün beni arayarak ulaştılar ve benden özür dileyerek iade veya değişim yapabileceklerini söylediler bende değişim istedim bu süreçte forumdan bana yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim konu çözülmüştür.

Arkadaşlar bugün Gaming geni arayıp monitörü değişim yerine iadeye çevirdim bugün Gaming geni aradım teknik destek ile konuştum benim için daha iyi oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı