Gaming.Gen.TR'den alınan sistem bakımları başka yerde yapılır mı?

Sherl0ock

Femtopat
Daha fazla  
Selam, Gaming gen TR'den masaüstü hazır sistem almayı düşünüyorum: BLADE-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB WHITE / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

Ben ilk defa aracı kurumu kullanarak böyle bir sistem alacağım bazı süphelerim var sonuçta 25k 30k arası bir para vereceğim. Kargo sırasında sıkıntı falan olur mu? Medimarkt olsun Teknosa olsun sonuçta bir güvence var.

Ayrıca 2. sorum Gaming gen TR güvenilir midir? Şikayetvar'da aşırı fazla şikayet var. Müşteri hizmetleri vs. çok kötüymüş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo size ulaştığında kargonun dış kısmına iyice bir etrafında göçük parçalanma var mı bakı ondan sonra imzalayın eğer iyi bir darbe aldıysa tutanak tutturun ve kargoyu almaktan vazgeçin. Gaming gen güvenilir.

Selam, Gaming gen TR'den masaüstü hazır sistem almayı düşünüyorum:BLADE-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB WHITE / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

Ben ilk defa aracı kurumu kullanarak böyle bir sistem alacağım bazı süphelerim var sonuçta 25k 30k arası bir para vereceğim. Kargo sırasında sıkıntı falan olur mu? Medimarkt olsun Teknosa olsun sonuçta bir güvence var.

Ayrıca 2. sorum Gaming gen TR güvenilir midir? Şikayetvar'da aşırı fazla şikayet var. Müşteri hizmetleri vs. çok kötüymüş.

Ayrıca başlıgım alakasız kalmış kusura bakmayın.

Kargo size ulaştığında kargonun dış kısmına iyice bir etrafında göçük parçalanma var mı bakı ondan sonra imzalayın eğer iyi bir darbe aldıysa tutanak tutturun ve kargoyu almaktan vazgeçin. Gaming gen güvenilir.

Hocam peki diyelim kasada bir sıkıntı yok ama ekran kartı vs. hatalı monte edilmiş o tarz bir durumda müşteri hizmetleri sıkıntı olur mu dediğim gibi müşteri hizmetleri kötü diyorlar.

Hocam peki diyelim kasada bir sıkıntı yok ama ekran kartı vs. hatalı monte edilmiş o tarz bir durumda müşteri hizmetleri sıkıntı olur mu dediğim gibi müşteri hizmetleri kötü diyorlar.
Ekran kartı demonte olarak gönderiliyor. Sizin bağlamanız gerekiyor. Gaming.gen.tr güvenilirdir.

Ayrıca başlıgım alakasız kalmış kusura bakmayın.

Kutuyu açarken kayıt alın en kötü elinizde delil bulunur.

Hocam Fakat hayatımda hiç öyle kart vs. takmadım şimdi sistemi bozmayalım :D Napmam lazım

En kötü bir bilgisayarcıda taktırırsın. İt kafede bile takarlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Sherl0ock Youtube üzerinden videolarına bakın. Ekran kartı takması son derece kolay aslında. Port üzerinde dikkatlice takıyorsunuz. Takarken port üzerinde ki kilit mandalını açın daha sonra ekran kartını denk gelecek şekilde bastırarak takın. Taktığınızda "tık" sesi geliyor zaten. Daha sonra PSU güç kablosunu takın. Yapamam derseniz güvendiğiniz bir bilgisayarcıdan yardım isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı