Çözüldü Gaming Hub'a gelen yeni seçenekler neyi ifade ediyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Merhaba. Omen Gaming Hub'a muhtemelen son 2 gün içinde gelen güncellemeyle performans modunda iki tane ayar açıldı. Üstteki ayarı hiç anlamadım, alttakinde de anladığım kadarıyla yük altındayken adaptör yetersiz gelirse pilden çekmekten bahsediyor. Nasıl ayarlamalıyım?

Dosya Ekleri

• 11.jpg
    11.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 62
  • 12.jpg
    12.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 53
  • 13.jpg
    13.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 54
Çözüm
Üstteki ayar Dynamic Boost işte, CPU'nun ekran kartına verdiği gücü ayarlamanızı sağlıyor. Maksimumda kalabilir ikisi de.
Üstteki ayar Dynamic Boost işte, CPU'nun ekran kartına verdiği gücü ayarlamanızı sağlıyor. Maksimumda kalabilir ikisi de.

Çözüm
Hocam nasıl açtınız? Bende bir şey yok çünkü.

Şimdi tam anlamadım normalde uzun 65 watt kısa 60 watt limitliydi cihaz şimdi uzunu 80 watt mı yapacak? Bende ki işlemci Ryzen 5 7640HS.

@HYRAXA Hayır, işlemci Dynamic Boost teknolojisinden dolayı GPU + CPU yükünde 15W güç kaydırıyor GPU'ya ki bu stok olarak olan bir ayar. Sadece GPU'ya daha az güç verebileceğini seçebiliyorsun fakat GPU performansından kısarsın. PL2 değil de PL1 geçerli yani normal olarak.

Bende güncelleme gözükmüyor nasıl yaptınız hocam.

@Bestty daha yeni yaptık hocam her şeyi güncelledi ama Omen Gaming Hub'ı güncellemedi silip tekrar yükleyeceğim fakat sürümler aynı bir sürümünüzü söyler misiniz benim v.1101.2403.1.0

@Bestty daha yeni yaptık hocam her şeyi güncelledi ama Omen Gaming Hub'ı güncellemedi silip tekrar yükleyeceğim fakat sürümler aynı bir sürümünüzü söyler misiniz benim v.1101.2403.1.0

Sürümümüz aynı. Store'da her ayar her cihazda kullanılamayabilir yazıyor, betadaysa size ileride gelecek olabilir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı