Gaming kulaklık önerisi

Sponsorlu objektif olamayan inceleme içerikleri, büyük kitle sahipleriyle yapılan reklam anlaşmaları Rampage alıp sorun yaşamayan ufak bir kitlenin başkalarına da önermesi vs olarak gider.
Peki gamenote H2002p modeli şuan indirimde 635 tl ve 7.1 desteği var ama H2002d modelinde rgb ve 7.1 yok ama mikrafonu çıkabiliyor sizce hangisi alınır(üstüne de H2002d modeli 730 tl trendyolda

Peki Gamenote H2002p modeli şu an indirimde 635 TL ve 7.1 desteği var ama H2002D modelinde RGB ve 7.1 yok ama mikrofonu çıkabiliyor sizce hangisi alınır(üstüne de H2002D modeli 730 TL Trendyol'da.

Fiyatı gerçekten iyi düşmüş H2002D yerine p olanını al sadece jak ve USB farkı var diye biliyorum ikisi arasında.

Bu arada mikrofonu çıkıyor sanırım. Sitesindeki şu görselde en azından öyle.

Fiyatı gerçekten iyi düşmüş H2002D yerine p olanını al sadece jak ve USB farkı var diye biliyorum ikisi arasında.

Bu arada mikrofonu çıkıyor sanırım. Sitesindeki şu görselde en azından öyle.

Hocam attığınız fotoğrafta öyle gözüküyor ama bu (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)
video da çıkmıyor dedi benim de kafam karıştı ve birde bir sorum daha var ben yeni laptop aldım da laptop ta 2 usb girişi var ama hem klavye hem Mouse hemde kulaklık usb girişli olucak buyuk ihtimalle nasıl çözerim bu işi

Hocam attığınız fotoğrafta öyle gözüküyor ama bu (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)
Video da çıkmıyor dedi benim de kafam karıştı ve bir de bir sorum daha var ben yeni laptop aldım da laptop ta 2 USB girişi var ama hem klavye hem mouse hem de kulaklık USB girişli olacak buyuk ihtimalle nasıl çözerim bu işi.

Ben pek anlamam ama USB çoğaltıcılar var onların güzel iş yapanlarından bir tane alabilirsin.

Video da çıkmıyor dedi.

Pek çıkarmaya zorluyor gibi gözükmedi videoda yanlış söylemiş olabilir ama kesin konuşmuş olmayayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı