Gaming laptop 1650 Ti ve 1660 Ti farkı nedir?

Asus TUF serisinde felaket ısınma problemi var, üstüne Gtx 1660 Ti.. O sistemle çay demlersiniz. Sadece kağıt üstünde yazan değil cihazın verimi çok önemli.

Başka markada o fiyatı bulamazsınız ki bence bu bile şüpheli.
Evet ben de öyle düşünüyorum... aynısını MSI gibi büyük bir marka da yaptı sonuçta Thin modeli için.
Ama bilmeden alanlar hala memnun olanlar var ısınma problemi yaşamayanlar var intel 10300h lı TUF için konuşuyorum.

Sizce Pavilion nasıldır? kronik sorun var mı? ben yok diye biliyorum. Menteşeleri nasıl? ve sitelerde bazıları donma sorunları yaşadım, bir kaç kez diyorlar. acaba driver yüklemeyi beceremedikleri için falan mıdır?

@Dark Lord of the Sith Sen biliyorsundur dostum.

Evet ben de öyle düşünüyorum... aynısını MSI gibi büyük bir marka da yaptı sonuçta Thin modeli için.
Ama bilmeden alanlar hala memnun olanlar var ısınma problemi yaşamayanlar var intel 10300h lı TUF için konuşuyorum.

Sizce Pavilion nasıldır? kronik sorun var mı? ben yok diye biliyorum. Menteşeleri nasıl? ve sitelerde bazıları donma sorunları yaşadım, bir kaç kez diyorlar. acaba driver yüklemeyi beceremedikleri için falan mıdır?

Hocam 8-8.5 arası bu sistemi zaten bulursunuz yani ucuz denemez. Hp, Casper ve Monster benim kara listemde kimseye önermem. Tabii her cihaz problem yaratacak diye bir koşul yok ,sadece ihtimali yüksek.

Isınma sorunu çözüldü diye biliyorum hocam, bir bakıp geleyim ben size bilgi veririm.

@Silinen üye baktım şimdi, 10300H'li model 95'e ulaşıyormuş oyun oynarken ve soğutucu yokken. Bu modellere bakabilirsiniz, Lenovo 120hz, Nitro'dan emin değilim. 8GB Ram eklemeniz gerekecek ancak.

@Silinen üye baktım şimdi, 10300H'li model 95'e ulaşıyormuş oyun oynarken ve soğutucu yokken. Bu modellere bakabilirsiniz, Lenovo 120hz, Nitro'dan emin değilim. 8GB Ram eklemeniz gerekecek ancak.
Ryzen 4600h Var bunda ama ona baktığımda 70 80 arası diye görüyodum ısısını. Zaten Lenovo ve Acer var kafamda ama HP'yi de düşünmeli miyim diye sorgulamıştım. :)

Geri
Yukarı