Gaming laptop alınırken nelere dikkat edilmelidir?

Kullanmadan yorum yapmayın gayet iyi laptopları var ama daha iyi tercihlerde var. Sadece forumlardan kötü olduğunu duyduğunuz için önyargılı yaklaşıyorusunuz.
Forumlardan kötü olduğunun duyulmasının nedeni Monster kullanıcılarından çok fazla şikayet olmasından kaynaklanıyordur. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

@393654 hocam siz Monster kullanmıştınız galiba sizin bi yorumunuzu alalım. Yanlış kişiyseniz affola.

Şahsen ben Monster kullanıyorum. 16.6.3 modeli. Memnunum. Ama fiyatına daha iyisi olurdu. İlk bilgisayarım olduğu için bakım işlerini Monster'ın yapması büyük avantaj benim için. Şu anlık memnunum. 5. ayımız.
Arkadaşım kullanıyor ve olması gerekenin aksine daha fazla fan sesi var diğer oyuncu laptoplarına göre. Ayrıca fazla ısınıyor. Epic Games açarken bile ısınan başka laptop görmedim.

Hocam ısı derecesini nerede ölçtünüz? Eğer kasanın üzerinden hissediyorsanız sıcaklığı normal. Kasa kalitesiz olduğu için sıcaklık 30 derece olsa bile hissediliyor.

@393654 hocam siz Monster kullanmıştınız galiba sizin bir yorumunuzu alalım. Yanlış kişiyseniz affola.

Evet Monster Abra A7 v12.2 kullanıyorum, gerçekten çok kötü, mavi ekran vermesi mi dersiniz, düşük FPS sorunu mu dersiniz, kasa kalitesi mi dersiniz, durduk yere çöküp donması mı dersiniz? Çok kötü bir bilgisayar gerçektende.

İşte sizin gibi birini bekliyordum .Daha iyi tercihler olabilir ama Monster'da çöp değil yani.

Şans işi hocam. Bana iyi bir laptop denk geldi. Ama sonraki tercihim laptop olsa bile MSI'ın 3000 serisi modellerine bakacağım.

İşte sizin gibi birini bekliyordum .Daha iyi tercihler olabilir ama Monster'da çöp değil yani.
O fiyata yepyeni olmasına rağmen mavi ekran veren başka bir bilgisayar da görmedim. Marka düşmanı değilim ama maalesef gerçekler bunlar. O kadar para veriyorsam kaliteli olmasını beklerim. Her şey işlemcisinin vs. güçlü olması değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…