Gaming Laptop için oyun önerisi

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar hem FPS yönünden olsun, hem grafik ve efekt yönünden önerebileceğiniz Steam üzerinden indirebileceğim ücretsiz oyun önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam keşke o laptop yerine başka bir model laptop alsaydınız eğer 1050 içeren 6400 TL'lik modeli ise çok para vermişsiniz.
Oyun önerisi olarak
Fortnite
GTA 5
Friday 13TH Game
Battlefield 1-5

Hocam keşke o laptop yerine başka bir model laptop alsaydınız eğer 1050 içeren 6400 TL'lik modeli ise çok para vermişsiniz.
Oyun önerisi olarak
Fortnite
GTA 5
Friday 13TH Game
Battlefield 1-5

Ben Ocak ayında aldım bu laptopu 4999TL'e almıştım Evkur'dan gayet memnunum.

8GB Ram i7 7770HQ 1TB HDD 256GB SSD GTX 1050 DDR5 4GB Mevcut M.2 Mevcut.

Son düzenleme:
FPS olarak değilde ücretsiz bir kaç öneri verebilirim H1Z1 demek istiyorum bir özgüven ile ( linç etmeyin lütfen ) sonuçta pubg yoksa ve gerçekçi grafik istersen indirebilirsin arcade istersen fortnite.Onun dışında Battlerite var üstten bakış açısıyla yeni tarz bir moba oyun üstüne Battle Royale de geliyor.Warframe diyebilirim ilk başlarda nedir ne değildi anlaması zor gelebilir ama ilerleyen zamanlarda öğrenince çok sarar. Aynı şekilde Dota 2’de var ücretsizdir güzeldir 3000 saat oynasan bile daha öğreneceğin çok şey olduğunu görüyorsun ve buda kendine fazlasıyla bağlıyor. :)(y)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı