Gaming laptop tavsiyesi Acer vs Lenovo

Eger islemciye yuklenen strateji oyunlari ve render yapmayacaksaniz Ryzen 7'de yeter. 1660Ti 1650'yi ikiye katlayan bir GPU. Ayrica Ryzen 7'yi i5 9300H'in daha serin calisan versiyonu olarak dusunebilirsiniz. 35 watt guc tuketiyor.

Bu aralıktan ben de çıkamadım; 1660ti, yüksek ekran yenileme hızı ve iyi bir işlemcili bilgisayar baktığımda 8bin civari seçenekler buluyorum. Ya da yazdığınız Asus için Hepsiburada indirimi beklemeliyiz.

Acer helios 300 (killer wireless da var) tam aradigim sey ama onu da amazon dan taksitsiz almak durumundayim.

Monster duşunmuyorum aslında ama fıyat ve donanım olarak hepsını geçıyor.
Acer Nitro önerisi olur mu kullanan varsa eğer ?

O kadar para bayıldıktan sonra Monster almak senin için en mantıklısı.
Monster'den memnun olmayanları anlamıyorum. 2015'den beri monster kullanıyorum. Müşteri hizmetleri ve teknik servisine gıcık oluyorum ama kalite olarak sorunsuz. Hiçbir sorun yaşamadım bunca zamandır. Bakımını kendim yapıyorum. Anakartlarını Clevo firmasından satın alıyorlar. Kendi logolarını yapıştırıp satıyorlar. Clevo, Taiwanlı iyi bir OEM üretici.

Iki hafta boyunca ben de Monster kullandim ve memnum kaldim fakat eski modellerinde kasalarinin kolay kirildigi ile ilgili pek cok sikayet vardi ki eski laptoplarindan birini gecen hafta 1-2 saat deneme firsatim oldu kasa gercekten kotu. Ama dedigim gibi yeni modeller gayet saglam gozukuyor edindigim tecrube oldukca iyiydi. Yeni modellerin tek sorunu Linux desteklerinin olmamasi.

fiyat olarak çok pahalı 7500 TL ye ınecegını hıç sanmıyorum o ürünün :)

bu bılgısayar hakkında fıkrı olan var mı ? ryzen notebook da nasıl olur ?

fiyat olarak çok pahalı 7500 TL ye ınecegını hıç sanmıyorum o ürünün :)

bu bılgısayar hakkında fıkrı olan var mı ? ryzen notebook da nasıl olur ?
Hocam buradaki bilgili bir kac kisi disinda kimsenin yorumunu alma. "Amd isiniyor, x marka laptoplarin tamami isiniyor yaa" diyenlerin yorumlarindan gecilmiyor ama bu yorumlar ne bilgiye ne de deneyime dayanıyor. "Bence 2 sene sonra çöp olacak o laptop, içime öyle doğuyor" diyenler bile var :)

Ama 35w ve yüksek frekansta cok uzun süre kalan/kalmayan programlar kullanip kullanmayacaginizi hesaplayarak baslayabilirsiniz düşünmeye

Monster duşunmuyorum aslında ama fıyat ve donanım olarak hepsını geçıyor.
Acer Nitro önerisi olur mu kullanan varsa eğer ?
Acer'ı sakın almayın. Acer VX15 kullanıyorum teknik servis acemi ve rezalet derecede yavaş, kasa kalitesi berbat ve ısınma sorunları var. Acer'In sadece Predator ve Travelmate serileri kaliteli bence. Bence Monster'a bir kez daha şans verin memnun kalmazsanız iade istersiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı