Gaming laptopta 3050 Ti ile 3060 arasında çok fark var mı?

Paradox_xeno

Hectopat
En çok 16-17k ya laptop almak istiyorum ama 3060'lı olanları almaya bütçem yetmiyor. Sizce 3050 Ti bir laptop alırsam kötü mü yapmış olurum? Aslında bütçemi telefon almak için kullanacaktım fakat laptop alsam daha iyi olacağını düşündüm. Sizce 3050 Ti olan bir laptop alınır mı? Alınır ise olabildiğince fp olarak hangi modeli önerirsiniz? Kendimi 3060 zorlamalı mıyım?

Haberiniz olsun zaten benim yeni 3060'lı bir masaüstü bilgisayarım var. Ben sadece laptop sağda solda özgürce kullanılabilir olduğu için istiyordum. Abimle ortak kullanıyoruz ve 2 kişi tek PC kullanmak biraz zahmetli oluyor. Bu yüzden laptop alırsam iyi olur diye düşündüm.

Her oyunu oynarsın dostum Ultra takıntın yoksa oda yeni çıkacak oyunlar için geçerli pişman olmazsın. Ama uzun yılar kullanman için ben masaüstü dedim. Arkadaşın dediği gibi 3 4 sene götürür. 5 seneyi bile bulabilir bu arada ultra takıntın yoksa dedim de her oyunu da ultrada oynayamazsın demiyorum AAA oyunlardan bahsediyorum oda orta ayarda oynatır. 3050 ile ultra oynadığım bir sürü oyun var bu arada kullandığım için söylüyorum.

Son düzenleme:
Haberiniz olsun zaten benim yeni 3060'lı bir masaüstü bilgisayarım var. Ben sadece laptop sağda solda özgürce kullanılabilir olduğu için istiyordum. Abimle ortak kullanıyoruz ve 2 kişi tek PC kullanmak biraz zahmetli oluyor. Bu yüzden laptop alırsam iyi olur diye düşündüm.

2060'lı bir laptop 3050 Ti'lı bir laptoptan iyi olabilir. Bence 3060'lı laptop al işlemcide i7 olsun. Çok fark eder.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı