Gaming laptopta marka tercihleri neler olmalı?

Bütçe
25000-35000

Samed Babadağ

Kilopat
Daha fazla  
Hangi markaları tercih etmeliyiz ve hangi markalardan uzak durmalıyız. Örneğin sık sık arızalanması sebebiyle Casper, Monster gibi.

Ayrıca 25-35 bin bütçe için en F/P ürünleri atabilir misiniz? Yakın zamanda çizim ve hesaplama ağırlıklı program kullanacağım için laptop almayı düşünüyorum.

Hangi markaları tercih etmeliyiz ve hangi markalardan uzak durmalıyız. Örneğin sık sık arızalanması sebebiyle Casper, Monster gibi.

Ayrıca 25-35 bin bütçe için en F/P ürünleri atabilir misiniz? Yakın zamanda çizim ve hesaplama ağırlıklı program kullanacağım için laptop almayı düşünüyorum.

Sizin bütçeniz için HP Victus'lar ve Acer Nitro 5'ler tam F/P ürünler.

Markaya göre teknolojik alet seçimi yapılmaz. Her markanın (forumda sıkça nefret kusulan Excalibur, Monster, Gamepower gibi markalar da dahil) alınacak ve alınmayacak ürünleri vardır.

Alacağınız ürünü markasına göre değil model numarasına ve kullanan kişilerin geri dönüşlerine bakarak tercih yapınız. Zira her markanın (Asus, MSI, HP, Acer, Gigabyte gibi dev firmalar da dahil) kronik sorunlu ürünleri mevcut.

Ben Monster 8 yıl kadar kullandım. Son derece memnundum. Beni hiç üzmemişti. Yıllar sonra bir arıza verdiği için değil oyun piyasası çok ilerlediği ve bilgisayarım geri kaldığı için değiştirdim. HP Omen aldım. Çok şükür ondan da memnunum. Böylesi de var. "ASUS mu? Aman Allah korusun." diyeni de var. ASUS ve MSI öne çıkan markalar tabii ama bu, sorun yaşamazsınız demek değil. Bence HP de hpstore.com.tr açıldığından beri giderek Türkiye pazarında büyüyen bir marka. Forumda da sık sık adı geçiyor.

Sizin bütçeniz için HP Victus'lar ve Acer Nitro 5'ler tam F/P ürünler.
Markaya göre teknolojik alet seçimi yapılmaz. Her markanın (forumda sıkça nefret kusulan Excalibur, Monster, Gamepower gibi markalar da dahil) alınacak ve alınmayacak ürünleri vardır.

Alacağınız ürünü markasına göre değil model numarasına ve kullanan kişilerin geri dönüşlerine bakarak tercih yapınız. Zira her markanın (Asus, MSI, HP, Acer, Gigabyte gibi dev firmalar da dahil) kronik sorunlu ürünleri mevcut.
Çok teşekkür ederim ayrı ayrı. Benimde aklımda Acer vardı şimdi desteklenmiş oldu.

Acer Nitro i7-12650H RTX 4060
Bu ürün hakkında yorum alabilir miyim?

Son düzenleme:
Bütçeye bağlı olarak değişiyor, düşük bütçelerde Acer, orta bütçelerde yine çoğunlukla Acer, yüksek bütçelerde MSI, Lenovo, Asus tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı