Gaming setup kurmak için neler lazım?

pparadox

Femtopat
Merhaba üst düzey bir PC ve 125x75 masamda var. Koltuğu da sipariş ettim sizce bu saydıklarım dışında Gaming setup kurarken neler olmalı başka?
Not: Klavye, mouse, kulaklık var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fikir olması amaçlı bırakıyorum. Sizin zevkinize kalmış.

Screenshot_2020-08-25-21-06-07-456_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2020-08-25-21-04-31-047_com.instagram.android.jpg
Screenshot_2020-08-25-21-03-34-930_com.instagram.android.jpg

Merhaba üst düzey bir PC ve 125x75 masamda var. Koltuğu da sipariş ettim sizce bu saydıklarım dışında Gaming setup kurarken neler olmalı başka?
Not: Klavye, mouse, kulaklık var.

Üst düzey PC'ler genelde en az 2 monitörle donatiliyorlar ve genisligi 125 cm olan bir masa buna cok sinirli bir sekilde müsaade eder. Mesela bende iki adet 27'lik monitör var masam 140 cm yanina hoparlörleri koyunca anca sigiyor. Masa monitör tutacagi kullanmama ragmen kücük geliyor yani oradan hesap edin. Koltuk olayina gelince ben her zaman koltugun gaming setup ile alakasi olmadigini düsünmüsümdür, koltuk ergonomi icindir, plastik sandalyede rahat ediyorsaniz onu kullanin yani. Gaming setup'da extra mikrofon ve mikrofon tutacagi kesin lazim bence, hem hos görünüyor hem profesyonel. Ayrica RGB yani @LeViAcKeRMaN 'in dedigi tarzla isikli misikli olursa tadindan yenmez.

Gaming setup degil, ama rahat ettigim tarzda size kendi bilgisayar masami video olarak atiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sevgiler :)

Para.
Üst düzey PC'ler genelde en az 2 monitörle donatiliyorlar ve genisligi 125cm olan bir masa buna cok sinirli bir sekilde müsaade eder. Mesela bende iki adet 27'lik monitör var yanina hoparlörleri koyunca anca sigiyor. Masa monitör tutacagi kullanmama ragmen kücük geliyor yani oradan hesap edin. Koltuk olayina gelince ben her zaman koltugun gaming setup ile alakasi olmadigini düsünmüsümdür, koltuk ergonomi icindir, plastik sandalyede rahat ediyorsaniz onu kullanin yani. Gaming setup'da extra mikrofon ve mikrofon tutacagi kesin lazim bence, hem hos görünüyor hem profesyonel. Ayrica RGB yani @LeViAcKeRMaN 'in dedigi tarzla isikli misikli olursa tadindan yenmez.

Gaming setup degil, ama rahat ettigim tarzda size kendi bilgisayar masami video olarak atiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sevgiler :)
Maşallah pavyon gibi kasa :D

Geri
Yukarı