Gamingentr rezalet sipariş süreci

izzetfatihh

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cevap yazma iznim bulunmadığı için cevap veremiyorum ama kibirli falan değilim ilk defa PC alıyorum ve yaklaşık 3 aydır bunun için çalışıyorum böyle bir durum yaşayınca aşırı tedirgin oldum. 5 iş gününü ben söylemedim firma böyle bir söylemde bulunuyor.
Kimseye köpek muamelesi yapmadım. (bu arada evet 5.iş günü)
Beni anlayan ve kibar bir şekilde yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleme:
28 Şubat Pazartesi günü Gamingentr'den bu sistemi satın aldım.

Bugün 07 Mart Salı ve hala 'hazırlanıyor' olarak gözükmekte ve faturası da kesilmemiş. Müşteri hizmetlerine ulaşması oldukça güç, çok fazla sıra var ve bekliyorsunuz.
Instagram DM üzerinden ulaştığımda ise 5 iş günü içerisinde kargoya vereceklerini söylediler. 6. İş günü oldu ve hala kargoya verilmedi. Böyle olacağini bilsem sipariş etmezdim. Rezalet bir kargo süreçleri var insanları bu kadar bekletemezsiniz.
Verilmesi lazım artık. Ama meşgul olabilirler, Bir çok kişiyle uğraşıyorlar. Deneyip hazırlıyorlar biraz sürebilir.

Ortalama 5 günde teslim edilecek demek her sipariş 5 günde teslim edilecek demek değildir. Birisininki 3 günde kargoya veriliyorsa 2 kişininki 6 günde veriliyor demek, ortalama yani.

Düzeltme: Sitede 5 iş günü yazıyormuş, ben de DM'deki yazıya göre diyor sanmıştım. Satıcı bunu taahhüt ettiyse konu sahibini görüyorum.

Son düzenleme:
Hocam benim alış sürecimde de bu tarz sorun yaşadım ama çok sıkıntı etmedim +1 gün koydular sadece üstüne. Ama tabii titiz biri olduğum için 4 gün içinde herhalde bir 60 kere aramışımdır adamlar artık beni sesimden tanıyordu. Sonunda illallah ettiler verdiler kargoya :D :D
Bu taraz durumlar yaşanabilir ama önemli olan testlerin tam ve parçaların iyi yerleştirilmiş olması. 1 gün geç olsun sağlam olsun en azından.

Her şey günü gününe olacak diye bir şey yok dostum. Uzun sürebiliyor bazen, sabırlı olacaksın.​
Firma tarafından verilmiş bir taahhüttür bu. Tüketiciler de bu taahhüde güvenerek sipariş veriyorlar. Verilen taahhüdün yerine getirilmemiş olması size sözleşmenin haklı nedenle feshetme hakkı verir. 5 günde yerine getiremiyorsa 5 gün yazmayacak oraya.​

Geri
Yukarı