GamingGen Fanı Bozuk Sıvı Soğutma Gönderdi

KazımS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Dassault Rafale'nin Kokpiti
Daha fazla  
Gaming.Gen üzerinden bir sistem aldım dün elime ulaştı kontrol ettiğimde fanların dönmediğini gördüm, BİOS üzerinden fanları da son hıza almıştım BİOS üzerinden fan dönüyor görünüyor ama soğutmanın fanı dönmüyor.
Sıvı soğutmanın kutusunun üstünde de "FAN HATASI VERİYOR!" yazıyor.
IMG_20230411_093238.jpg

Saatlerdir müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum ama açan yok. Kargoya gidip tutanak tutturup sistemi direkt Gaming gen'in mağazasına gönderebilir miyim?

Ne yapmam lazım?

GÜNCELLEME:
Saatler sonra ve büyük mücadeleler ile müşteri hizmetleri ile konuştum desteğe attığım maili söyledim en kısa sürede geri dönüş yapacaklarını söylediler durum değiştikçe güncelleme yapacağım

Son düzenleme:
Şu firma en sonunda bu sitede yasaklanacak, emin adimlarla bu yolda gidiyorlar.
Anne babamı vatandan zar zor vazgeçirip aldım yemediğim azar, nasiyat kalmadı hocam umarım en kısa sürede dönerler vallaha diyecek bir şeyim yok.

Daha önce sorun yaşayan kişiler gördüm de aldım yinede benim hatam mi bilemiyorum...

Paketleyen hiç mi kontrol etmiyor be. Muhtemelen iade ürün, sorunlu olduğu anlaşılınca not yapıştırılmış.

Burada pek emin değilim ancak sanırım sıvı soğutman Corsair. Bildiğim kadarıyla Corsair'in kutularında jelatin oluyor, bu yazı ise direkt kutunun üzerine yapıştırılmış. Jelatin olmamasından bir şeylerin ters gittiğini anlayabilirdin sen de önceden.

Paketleyen hiç mi kontrol etmiyor be. Muhtemelen iade ürün, sorunlu olduğu anlaşılınca not yapıştırılmış.

Burada pek emin değilim ancak sanırım sıvı soğutman Corsair. Bildiğim kadarıyla Corsair'in kutularında jelatin oluyor, bu yazı ise direkt kutunun üzerine yapıştırılmış. Jelatin olmamasından bir şeylerin ters gittiğini anlayabilirdin sen de önceden.
Hayatımda ilk defa sistem alıyorum hocam, onu da düşünemedim maalesef...

Hazır sistemi kendileri topladıkları için bende kutuyu açtılar onun için böyle her halde diye düşündüm.

Hayatımda ilk defa sistem alıyorum hocam, onu da düşünemedim maalesef...

Hazır sistemi kendileri topladıkları için bende kutuyu açtılar onun için böyle her halde diye düşündüm.
Hazır sistem aldıysan haklısın, monte gelmişse açmak zorundalar zaten. Gözden kaçırmışım.

Sıvı soğutma hangi marka ise markaya mail at dönüş yaparlar sana.

Teknoloji gerçekten şans işiymiş.

Nasıl şans hocam :) Adamlar sorunlu olduğunu tespit etmişler, not yapıştırmışlar sonra da sorunlu ürünü tüketiciye yollamışlar. Teknoloji şans işi midir bilmem ama bu senaryo basbaya "dikkatsizlik-özensizlik" işidir.

Geri
Yukarı