Çözüldü Petimce.com bozuk mama gönderdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jotti

Decapat
Petimce.com'dan profine mama almıştım. Tarihinin 2020 olacak denmesine rağmen mamanın tarihinin geçmesine 2,5 ay kalan bir mama gönderilmişti ve mama kurtlandı ve çöpe attım. Şirketi aradığımda bahaneler uydurup konuyu kapattı ve ben de şikayetvar'da konu oluşturdum. 1 ay sonra arayıp telafı edeceklerini söylediler ve şikayetimi kaldırmam gerektiğini söylediler, şikayeti kaldırdım mamayı yolladılar ama kedim yemiyordu bir kaç gündür ve mamanın arkasında çok zor görülen bir patlak varmış. Yani anlayacağınız şikayetimi kaldırmam için firma beni dolandırıp gene bozuk mama gönderdi. Lütfen alışveriş yapmayın.

Güncelleme: Firmadan geri dönüş aldım ve iade edeceklerini söylediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda en sorun yaşamayacağınız firma Enmama'dır. Yanlış anlaşılmasın, şirket ile hiçbir alakam yok fakat gerek paketleme gerek satış sonrası destek konusundaki muhteşem bir firma.

Birkaç lira fazla verin güvenilir bir yerden alın. Sonuçta bunu can dostunuz için alıyorsunuz.

Şikayet var tekrar güzelce bir yazı yazın. Bir daha muhattap olurlarsa engelleyin.

Bir firmayla bu durumu 2. defa yaşamak gerçekten çok kötü bişiy, aradım kendimi dalga geçilmiş gibi hissetiğimi söyledim, onlarda tekrar bi çözüm sundular artık son çözümü bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı