gamingneeds.us güvenilir mi?

wert

Hectopat
Daha fazla  
Çokça bilinen bir youtube kanalı var. Bu site sponsor olmuş ve bu ürünü ücretsiz yapmışlar.
Türkiyeye kargo var 10$ kargo tutuyor. Sizce alınır mı videoyu aşağıya bırakıyorum 2. Dakikaya bakınız. Ürün yukarıda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çokça bilinen bir YouTube kanalı var. Bu site sponsor olmuş ve bu ürünü ücretsiz yapmışlar.
Türkiye'ye kargo var 10$ kargo tutuyor. Sizce alınır mı videoyu aşağıya bırakıyorum 2. Dakikaya bakınız. Ürün yukarıda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam satın alın gitsin. Ne kaybedersiniz ki? Gidin içi boş bir sanal kart oluşturun, onunla satın alın. Hani ev adresinizi yazarsınız, en kötü ne yapabilirler ki evinizi? Bence alın, bir şey olacağını sanmıyorum. Baksanıza, YouTube'a videoyu kaldırmamış. Hala şüpheniz varsa belki satın alanlar vardır yorumlarda, onlara sorun.

Hocam zaten tarayıcılar da sitenin güvenli olduğunu söylüyor. Alın geçin bence.

Düzenleme: Hocam boş verin, almayın. 10 dolar nakliye ücreti var. Bir de gümrük vs. girer. Çok daha iyisini alırsınız. Şurada da dönmüş bu konu.

Son düzenleme:
Hocam satın alın gitsin. Ne kaybedersiniz ki? Gidin içi boş bir sanal kart oluşturun, onunla satın alın. Hani ev adresinizi yazarsınız, en kötü ne yapabilirler ki evinizi? Bence alın, bir şey olacağını sanmıyorum. Baksanıza, YouTube'a videoyu kaldırmamış. Hala şüpheniz varsa belki satın alanlar vardır yorumlarda, onlara sorun.

Hocam zaten tarayıcılar da sitenin güvenli olduğunu söylüyor. Alın geçin bence.

Düzenleme: Hocam boş verin, almayın. 10 dolar nakliye ücreti var. Bir de gümrük vs. girer. Çok daha iyisini alırsınız. Şurada da dönmüş bu konu.
Evet 10 dolar nakliyeyi gördüm. ürün sahte değil videoda adam izleyicileri için sınırlı sayıda mouse aldığını yazmış. aynı mousenin benzeri zaten 100 tl civarı satılıyor almaya değmez dediğiniz gibi.
ama ilgisini çeken olursa alabilir link orada dursun.

Geri
Yukarı