Garanti Bankası'ndan hesap açmak mantıklı mıdır?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. Yaşım 16. İş Bankası'ndan ilk imza hesabım var da çok memnunum. Ama çok fazla kısıtlama var maalesef. Garanti Bankası'ndan hesap açsam iyi mi olur? Ne kadar mantıklıdır? Güzel mi olur yani? Çok kısıtlama yok diye biliyorum da.

Yatırım avans hesap kredi kartı harici bütün her şeyi yapabiliyorsunuz kendimde kullanıyorum zaten aklınıza özel olarak takılan bir şey varsa sorun cevaplayayım.

Kısıtlamalardan kastın nedir? Düz para yatırıp bir şeyler almak veya para tutmak için Papara bile yeterli.

Bir başkasından IBAN ile para almak bile bankayı daha öne çıkarıyor ve bazı yerlerde ödeme yapabilmek için ön ödemeli kart yerine banka kartı istiyor.

Kısıtlamalardan kastın nedir? Düz para yatırıp bir şeyler almak veya para tutmak için Papara bile yeterli.
Çok var hocam. Başkasına para falan gönderemiyorum mesela. Papara kullanıyorum da banka hesabı gibi olmuyor ama.

Yatırım avans hesap kredi kartı harici bütün her şeyi yapabiliyorsunuz kendimde kullanıyorum zaten aklınıza özel olarak takılan bir şey varsa sorun cevaplayayım.

Bir başkasından IBAN ile para almak bile bankayı daha öne çıkarıyor ve bazı yerlerde ödeme yapabilmek için ön ödemeli kart yerine banka kartı istiyor.
Çok iyiymiş hocam. Çok teşekkür ederim. Yine İş Bankasında da olduğu gibi veliyle mi gidip hesap açmamız gerekiyor acaba ?

16 yaşında sana paracard bonus genç veriyorlar, ondada her hangi bir kısıtlama yok. Dene şansını olursa buraya yaz.

Geri
Yukarı